آموزش و پرورش

سردار سلیمانی به ما چگونه زیستن و چگونه رفتن را آموخت

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز، سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در پیامی شهادت سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

در متن این پیام تسلیت آمده است: «الَّذِینَ آمَنُوا وَ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِنْدَ اللَّهِ وَ أُولئِکَ هُمُ الْفائِزُونَ»؛ و چه نیکو پاداشی را خالق هستی برای بهترین نقش آفرینان نقش بندگی قرار داده است.

زیباترین و با شکوه ترین عبور و رفتن در مسیر رودخانه هستی به رنگ قرمز خون برای پیوستن به دریای ابدیت و قرارگاه زلال جاودانه و جذاب دیدار معبود و حال آن «مجاهدِ دیروز» در زمین، «مجاورِ امروز» در آسمان است.

آری؛ سردار سپهبد قاسم سلیمانی پس از عمری «زندگی سبز»، با «مرگی سرخ» که زنده‌ترین و ارزنده‌ترین مرگ‌هاست، به دیدار خدای خویش رفت.

اما گرگ‌ها خوب بدانند در این ایل غریب؛ گر پدر مرد تفنگ پدری هست هنوز؛ گر چه مردان قبیله همگی کشته شوند؛ توی گهواره چوبی پسری هست هنوز؛ و اینک شهادت سرافرازانه آن «اَبَرمردِ ایرانیِ ایمانی و انقلابی» را به محضر حضرت ولی عصر (ع) و مقام معظم رهبری، خانواده گرامی و ارزشمندش رزمندگان و دوستداران آن «شهیدِ سعید» که آموزگارانه به ما چگونه زیستن و چگونه رفتن را به نیکی آموخت، نه تسلیت که تهنیت می‌گویم.

بد خواهان بدانند مسلک و راه این شهید سرافراز و یادش در صفحه تاریخ و ذهن مردم ایران درخشان و جاودانه خواهد ماند.»

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا