شهری

سرعت استفاده از خدمات فناورانه در سازمان میادین باید افزایش یابد

تصویر بنررییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر گفت: سرعت استفاده از خدمات فناورانه در سازمان میادین پایین است، اگر نمی خواهیم از خدمات سامانه های فناورانه استفاده کنیم حداقل از آنها عقب نیفتیم.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، احمد صادقی در هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران و پس از استماع گزارش مدیر عامل سازمان میادین و میوه و تره بار گفت: از زحمات عزیزان در سازمان میادین تشکر می کنم اما چند نکته قابل ذکر و تامل است که بیان می کنم. بر اساس ضوابط بودجه سال ۱۴۰۱ و لزوم واریز درآمدها به خزانه واحد می بایست همه درآمدها به خزانه واحد واریز شود؛ اما چند سازمان معدود از جمله سازمان میادین این پول را به خزانه واحد واریز نمی‌کنند. این تخلف است و امیدواریم به این پرسش مهم پاسخ داده شود که چرا این درآمدها واریز نمی‌شود.

وی افزود: در دو ماهه اخیر گزارش‌های متعددی به من رسیده که قیمت محصولات میادین با همان کیفیت قبل نسبت به بازار غیر از میادین تفاوت ندارد و در بعضی مواقع بالاتر هم هست.

عضو شورای شهر تهران، این موضوع به ویژه در مناطق جنوب شهر بیشتر گزارش شده است. در دوره چهارم مدیریت شهری طرحی اجرا می‌شد که منطقه به منطقه با حفظ کیفیت تخفیفاتی در زمینه محصولات تره بار ارایه می‌شد تا قیمت‌ها یکسان شود و نیز کیفیت محصولات نیز کیفیت مناسبی بود؛ لذا این امر باید رعایت شود تا هم کیفیت محصولات مناسب باشد و هم با قیمت مناسب به شهروندان ارائه شود.

صادقی تاکید کرد: موضوع دیگر سرعت استفاده از خدمات فناورانه در این سازمان است که متاسفانه این سرعت پایین است و در حالی که آپ‌های زیادی وجود دارد و شرکت های دانش بنیان خیلی پیش‌تر این آپ‌ها را راه اندازی کرده‌اند؛ اما ما به دنبال اختراع دوباره چرخ هستیم. در این قضیه عقب هستیم در حالیکه خیلی از سامانه ها می‌توانند کمک کنند و نیاز به سامانه یا آپ جدید هم نباشد، اگر نمی‌خواهیم از اینها استفاده کنیم حداقل از آنها  عقب نیفتیم.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا