شهری

سرویس‌دهی متروی تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب

تصویر بنر


سرویس‌دهی متروی تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری ی و حومه از کاهش سرفاصله حرکت قطارها برای ارائه سرویس‌دهی هرچه بهتر به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، احسان حامدمقدم با بیان این‌که به‌منظور افزایش رفاه حال بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی خودروی تهران که در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزاری می‌شود، از روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ تا پایان نمایشگاه خودرو، فاصله حرکت قطارهای مترو به سمت ایستگاه نمایشگاه شهر آفتاب از ۹۰ دقیقه به ۳۰ دقیقه کاهش می‌یابد.
وی  با اشاره به این‌که در این روزها ۱۰ قطار بیش از گذشته به سمت ایستگاه نمایشگاه شهر آفتاب اعزام می‌شود، تصریح کرد: از ایستگاه شهر آفتاب تا فرودگاه امام خمینی (ره) طبق برنامه‌های قبلی سرویس‌دهی خواهیم داشت. همچنین با توجه به هم‌زمانی این نمایشگاه با روزهای پایانی نمایشگاه کتاب مصلی، برنامه روزهای پنج‌شنبه بهینه‌سازی شده تا برای سرویس‌دهی مشکلی وجود نداشته باشد و در صورت نیاز آمادگی برای اعزام قطار فوق‌العاده نیز وجود دارد.

 نمایشگاه خودروی تهران و صنایع وابسته از سه‌شنبه ۲۷  اردیبهشت‌ تا جمعه ۳۰ اردیبهشت‌ ۱۴۰۱  از ساعت ۱۱ تا ۱۸ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا