دسته‌بندی نشده

سیل در لرستان و احتمال طغیان رودخانه‌/ آماده‌باش تیم‌های عملیاتی هلال‌احمر

تصویر بنر


گروه سلامت ــ مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: طبق اعلام سازمان مدیریت بحران، بارندگی‌ها در استان لرستان شدید و ادامه دار است. به همین دلیل همه تیم‌های امدادی و عملیاتی هلال احمر در حالت آماده‌باش قرار دارند.
سیل در لرستان و احتمال طغیان رودخانه‌/ آماده‌باش تیم‌های عملیاتی هلال‌احمربه گزارش همسو نیوز؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ صارم رضایی؛ مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان لرستان با اعلام آماده‌باش نیرو‌های امدادی هلال احمر در این استان گفت: در پی وقوع بارندگی شب گذشته تا امروز و اعلام سازمان مدیریت بحران مبنی برادامه بارش‌ها در استان، همه تیم‌های امدادی و عملیاتی جمعیت هلال‌احمر لرستان در حالت آماده‌باش قرار گرفتند.

وی با اشاره به امدادرسانی‌های انجام شده از روز گذشته تاکنون گفت: از سوی سازمان مدیریت بحران وقوع سیل در کرگانه خرم‌آباد، روستا‌های رومشکان و کوهدشت، کهریز در خرم‌آباد، تلوری سفلی و شهنشاه در خرم‌آباد اعلام شد که امدادرسانی‌ها از شب گذشته تاکنون ادامه دارد.

رضایی گفت: ۵ تیم شب گذشته حادثه‌دیدگان را امدادرسانی کرده‌اند. دو منزل مسکونی بین کوهدشت و رومشکان دچار آبگرفتگی شده بودند که امدادرسانی انجام شد، همچنین ۲۰ راس گوسفند هم در این منطقه متاسفانه تلف شده است.

وی همچنین از احتمال طغیان رودخانه ساحلی در کرگانه خرم‌آباد خبر داد و گفت: چند تیم امدادی و عملیاتی برای امدادرسانی در حوادث احتمالی ناشی از طغیان رودخانه هم در این منطقه حضور دارند و امدادرسانی خواهند کرد.

انتهای پیام

منبع:ایکنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا