شهری

شرکت بیش از 250 هزار نفر در انتخابات شورایاری‌ها تا ساعت 14:20 دقیقه

تصویر بنرسخنگوی ستاد اجرایی انتخابات شورایاری‌های شهر تهران از مشارکت بیش از 250 هزار نفر از شهروندان در این انتخابات تا ساعت 14:20 دقیقه امروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری همسو، محمدی در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران  در تشریح آخرین آمار شرکت کنندگان در این انتخابات گفت: موج گسترده‌ای از مشارکت شهروندان از ساعت 12 امروز شکل گرفته به شکلی که تا کنون بیش از 250 هزار نفر از شهروندان در این انتخابات شرکت کردند.

وی افزود: با توجه به رصدی که از شعب اخذ رای انجام شده است این موج مشارکت مردم همچنان ادامه دارد و در ساعت 15 امروز جلسه مشترک هیات اجرایی و نظارت برای تصمیم گیری در خصوص تمدید این انتخابات برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این انتخابات می‌توانیم دو بار و هر بار دو ساعت زمان اخذ رای در این انتخابات را تمدید کنیم. امیدواریم مدیریت محلات تهران در دستان کسانی که تعلق خاطر به محلات خود دارند سپرده شود.

وی در پاسخ به برخی گفته‌ها در خصوص مشارکت پایین شهروندان تهرانی در این انتخابات گفت: ما گزارش‌هایی از صف‌های طولانی در شعب مختلف اخذ رای در سطح شهر تهران داریم که با وجود اینکه تبلیغات در سطح محلی بوده اما مردم حضور جدی در این انتخابات داشته‌اند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا