* شهر را با یک سوم هزینه سابق اداره کردیم/به جای شهر فروشی و مگا پروژه ها به انسان محوری پرداختیم - اجتماعی نیوز
شهری

شهر را با یک سوم هزینه سابق اداره کردیم/به جای شهر فروشی و مگا پروژه ها به انسان محوری پرداختیم

تصویر بنررییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شفافیت، تکثر فرهنگی واجتماعی، عدم قانون فروشی و شهر فروشی وصیانت از باغات ومحیط زیست، مناسب سازی شهری و ادامه ساخت زیر ساخت های حمل و نقل عمومی از دستاوردهای غیرقابل انکار این دوره مدیریت شهری است و امیدوارم کاندیداهای اصلاح طلب چه از اعضای فعلی شورا و چه از جوانان اصلاح طلب بتواند در فضای انتخاباتی کارنامه عملکرد شورای پنجم را به افکار عمومی بصورت منسجمی ارائه کنند.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، محسن هاشمی در دویست و نود و نهمین جلسه شورا با گرامیداشت ایام ارتحال امام (ره) و پانزده خرداد گفت: در آستانه سالروز رحلت امام خمینی (ره) یاد امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی بویژه پانزدهم خرداد را گرامی می داریم.

وی ادامه داد: در آستانه ششمین دوره انتخابات شورای شهر نیز قرار داریم ومتاسفانه انتخابات شوراها، تحت الشعاع حواشی انتخابات ریاست جمهوری قرار گرفته است، پس از تعطیلات، فهرست نهایی کاندیدهای شورای شهر اعلام می شود و امیدواریم تعداد دیگری از کاندیداهای که تا کنون صلاحیت آنها در انتخابات تایید نشده توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها، مورد تایید قرار بگیرند.

هاشمی افزود: با وجود تخریبها و فضا سازی های منفی در رسانه ملی، رسانه های رسمی و ارتش سایبری، عملکرد مدیریت شهری در دوره پنجم قابل دفاع بوده است و توانسته ایم شهر تهران را با یک سوم هزینه سابق اداره کنیم.

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شفافیت، تکثر فرهنگی واجتماعی، عدم قانون فروشی و شهر فروشی وصیانت از باغات ومحیط زیست مناسب، سازی شهری و ادامه ساخت زیر ساخت های حمل و نقل عمومی از دستاوردهای غیرقابل انکار این دوره مدیریت شهری است و امیدوارم کاندیداهای اصلاح طلب چه از اعضای فعلی شورا و چه از جوانان اصلاح طلب بتواند در فضای انتخاباتی کارنامه عملکرد شورای پنجم را به افکار عمومی بصورت منسجمی ارائه کنند.

هاشمی ادامه داد: با وجود آنکه مدیریت شهری در این دوره با بحرانهای جدی اقتصادی کشور تورم بسیار بالا وکرونا این بیماری مهلک مواجه شد؛ اما مدیریت شهری فعلی توانست بخش قابل توجهی از برنامه های خود را اجرایی کند و مدیریت شهری را از فضای شهرفروشی  و تمرکز بر مگا پروژه های تبلیغاتی به سوی انسان محوری ومحله محوری سوق دهد.

وی ادامه داد: اگرچه مدیریت شهری در این دوره از کمترین حمایت توسط دولت و سایر دستگاههای مسئول ومرتبط برخوردار شد؛ اما با همه مشکلات در اداره شهر اختلالی ایجاد نشد و خدمات شهری با وجود کرونا، بارندگی ها وسوانح ارائه گردید، ایمنی افزایش یافت و افزایش بی رویه رانت وفساد در شهرداری با تصویب قوانین وسختگیری  در اجرا تا حدی زیادی تضعیف وکنترل گردید.

هاشمی اظهار داشت: امیدوارم در این فضای بی اعتمادی و ناامیدی حاکم برجامعه، رسانه ملی و رسانه های رسمی، کارنامه مدیریت شهری را بصورت بی طرفانه وکارشناسی به بحث ونقد بگذارند تا افکار عمومی نتیجه مشارکت پرشور و بی سابقه دوره پنجم را البته نه در حد مطالبات عمومی بلکه در سطح مقدورات اجرایی مشاهده کند و در فضای در بی طرفانه و کارشناسی کارنامه شورای پنجم را نقد کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا