دسته‌بندی نشده

صدیقی: قوه قضائیه رسالت خود را در خاموش کردن آتش فتنه منافقان نشان داده است

تصویر بنر


امام جمعه موقت گفت: قوه قضائیه در طول این سال ها رسالت خود را در خاموش کردن آتش فتنه منافقان و آشوب های خیابانی که دشمنان در سطح کشور راه انداخته اند نشان داده و همواره به عنوان کشتی آرامش بخش زندگی مردم را از امواج مشکلات حفظ کرده است.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در خطبه اول نمازجمعه این هفته تهران ضمن دعوت نمازگزاران و عموم مسلمین به تقوای الهی بیان کرد: همه مومنان و ملت ایران را به انس با خدا و محبت و اطاعت خداوند دعوت می کنم. تقوا بازدارنده انسان از گناهان بوده و افرادی که با تقوا هستند زمانی که با وسوسه های شیطانی روبرو شوند فورا سیم دلشان با محبوب الهی وصل می شود.

خطیب جمعه تهران اظهار کرد: در بحث صراط مستقیم نکاتی را مطرح می کنیم؛ هر حرکتی یک مبدأ، یک مسیر و یک مقصد دارد و همانطوری که قرآن تاکید داشته همه موجودات و اشیاء در این دنیا در حال حرکت هستند. هیچ موجود متوقفی در این عالم وجود ندارد. حتی کوه ها نیز حرکت داشته و خدا را یاد می کنند. مبدأ هر موجودی خودش است و مقصد آن رسیدن به کمال الهی، خداوند کمال مطلق است، هر کسی برای آنکه زودتر به خدا برسد باید راه مستقیم را بپیماید. صراط مستقیم نزدیکترین راه به خداوند است و همانطوری که گفتم بار کج به مقصد نمی رسد.

ادامه دارد…

منبع: همسونیوز

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا