* عدم ارسال گل و درج پیام تبریک انتصاب در رسانه ها؛ نخستین دستور استاندار جدید تهران - اجتماعی نیوز
شهری

عدم ارسال گل و درج پیام تبریک انتصاب در رسانه ها؛ نخستین دستور استاندار جدید تهران

تصویر بنرمدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران از دستور استاندار جدید تهران برای عدم چاپ بنر تبریک انتصاب و ارسال گل از سوی دستگاه ها و اشخاص حقیقی و حقوقی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، مجتبی مرادی نوروزی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با اشاره به معرفی محسن منصوری به عنوان استاندار جدید تهران، خواستار خودداری دستگاه های دولتی و اشخاص حقیقی و حقوقی از چاپ بنر و ارسال گل به مناسبت این انتصاب شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از ابراز لطف عموم نسبت به انتصاب نماینده عالی دولت در استان افزود: این اقدام بنا به دستور و تأکید استاندار جدید و در راستای نهادینه شدن فرهنگ دوری از تشریفات غیر ضرور و نیز استفاده بهینه از منابع انجام می شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری افزود: مدیران و همکاران بخش های دولتی و غیردولتی مطلقا از ارسال هرگونه پیام تبریک، تاج گل و سایر اقدامات مشابه از جمله درج آگهی تبریک به هر شکل در رسانه ها و غیر آن اجتناب کنند.

مرادی نوروزی تاکید کرد: شایسته است این رویه در سایر موارد مشابه از جمله مناسبت های ملی و مذهبی نیز رعایت شود.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، مراسم معارفه استاندار جدید تهران، روز چهارشنبه ۲۱ مهر ماه و با حضور مقامات استانی و کشوری برگزار شد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

تصویر بنر تصویر بنر
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا