انتظامی

علت خاموشی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی

تصویر بنرسرهنگ محمد رازقی در گفتگو با خبرنگار مهر در واکنش به خاموشی برخی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی در تهران بزرگ گفت: طبق بررسی‌های انجام شده دلیل خاموشی برخی از چراغ‌ها قطع برق در برخی مناطق پایتخت بوده است.

وی افزود: به دلیل اینکه چراغ‌های راهنمایی و رانندگی منبع تغذیه سرخود ندارند و روشنایی شان به وسیله برق شهری تأمین می‌شود، زمانی که برق منطقه‌ای برای ساعاتی قطع شود چراغ‌های راهنمایی و رانندگی هم غیر فعال می‌شود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با توجه به پیگیری‌های ما قرار بر این بوده که تا حوالی ظهر این مشکل رفع شود و برق به صورت کامل در تهران وصل شود.

وی یادآورشد: تا الان که ساعت ۱۵ ظهر است برق حدود ۸۰ درصد از چراغ‌های راهنمایی و رانندگی وصل شده و برق تعداد کمی دیگر همچنان قطع است.

سرهنگ رازقی افزود: براساس گزارش‌های دریافتی در مناطق ۱.۲.۴.۶.۱۱.۱۲ و ۲۰ برق چراغ‌های راهنمایی و رانندگی قطع بوده است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: با توجه به اینکه قضیه چراغ‌ها در زمان پیک ترافیک نبوده و هوا هم روشن بوده است با به کارگیری مأمورین در خیابان‌ها و چهارراه‌هایی که پرتردد بوده‌اند خوشبختانه هیچ گره ترافیکی نداشتیم و ترافیک روان سازی شده بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برق تمامی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی تا قبل از تاریکی هوا وصل می‌شود و جای نگرانی در شب هنگام نیست.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا