رپورتاژ

عوامل موثر بر هزینه های باربری کرج به ارومیه

تصویر بنر

عوامل موثر بر هزینه های باربری کرج به ارومیه
۱_ ساعت کار : هر چقدر ساعات کاری کارگران بیشتر باشد حقوق بیشتری به آنها تعلق میگیرد زیرا بالا بودن ساعت کار موجب خستگی و آسیب پذیری آنها میگردد.
۲_ نوع فعالیت: هرچه فعالیت انرژی و وقت بیشتری بگیرد هزینه های آن بیشتر میشود مثلا هزینه جابجایی وسایلی مانند یخچال های ساید بای ساید از لوازمی مانند کتابها و … بیشتر است .
۳_ مسافت حمل و نقل بار : هرچه حمل بار در مسافت های طولانی تری شکل بگیرد هزینه باربری کرج به ارومیه بیشتر میشود زیرا در این مسیر سوخت بیشتری به مصرف میرسد همچنین کارگرها به خاطر راه طولانی خسته میشوند.

۴_ ساعات انجام ماموریت: کار در شیفت صبح یا بعد از ظهر دستمزد کمتری نسبت به کار در شیفت شب دارد.

۵_ نوع خودرو باربری : این خودرو ها با توجه به ابعادی که دارند حجم بار مختلفی را میتوانند جا به جا کنند و همچنین میزان سوخت های مصرفی متفاوتی را به دنبال دارند.

 

باربری کرج به ارومیه

 

جا به جایی گل و گیاه در هنگام اسباب کشی چگونه انجام میشود؟
به موارد زیر توجه کنید:
خاک گلدان در هنگام حرکت ماشین نباید گِل و شل باشد. گلدانهای فانتزی کوچک را در جعبه های محکم قرار دهید و مطمئن شوید که جای انها در جعبه محکم است. فضای خالی بین گلدان ها را با استفاده از روزنامه پر کنید روی درب جعبه سوراخ هایی برای تنفس گیاه ایجاد کنید.
باربری کرج به ارومیه گلدان های بزرگ را از محل عبور وسایل خارج کنید و در گوشه ای قرار دهید تا مزاحم کار شما نشود. لوازم را طوری بار بزنید که روی گلدان ها نریزد. گیاهان را در آخرین مرحله داخل کامیون بگذارید زیرا در این حالت اولین چیزی است که هنگام تخلیه بیرون می آید.

 

باربری آریو بار حمل بار به کلیه نقاط
02165472231-02165472203
02632829569-02632829407
      www.ariobar.com

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا