* فردا؛ حضور شهردار تهران در جلسه فوق العاده شورای شهر تهران - اجتماعی نیوز
دسته‌بندی نشده

فردا؛ حضور شهردار تهران در جلسه فوق العاده شورای شهر تهران

تصویر بنر


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری جلسه فوق العاده فردا (سه شنبه ۲۷ مهرماه)، اظهار داشت: با توجه به اینکه قرار بود در جلسه قبلی شورا شهردارتهران به ارائه گزارش از برنامه‌های خود بپردازند و به دلیل کسالتی که برای ایشان ایجاد شد، آقای زاکانی در جلسه فردا حضور خواهد داشت و به ارائه گزارشی از برنامه‌های در دست اقدام شهرداری تهران می‌پردازند.

وی ادامه داد: در این جلسه یک فوریت طرح اصلاحیه مصوبه الزام شهرداری تهران به ایجاد تسهیل و جایگاه‌های کوچک سوخت رسانی در شهر تهران مورد بررسی اعضا قرار خواهد گرفت.

سخنگوی شورای شهر تهران افزود: موضوع دیگری که در هفدهمین جلسه شورا مورد بررسی قرار خواهد گرفت، الزام شهرداری به ارائه لایحه ایجاد واحد ارائه خدمات مشاوره شهرسازی و معماری شهرداری تهران است که یک فوریت آن در سیزدهمین جلسه شورا به تصویب رسیده بود.

نادعلی همچنین از انتخاب یک نفر از اعضای شورا برای عضویت در کمیسیون قانون اصلاح حفظ و گسترش فضای سبز شهر‌ها در شورای عالی استان‌ها خبر داد.

وی افزود: دو انتخابات دیگر در صحن شورا برگزار خواهد شد که اولین آن عضویت یک نفر از اعضا در کمیته اجرای شهر دوستدار کودک و دیگری انتخاب یک نفر از اعضا در کمیته ساماندهی تبلیغات محیطی در شهر تهران است.

سخنگوی شورای شهر تهران، خاطرنشان کرد: همچنین سه پرونده پلاک ثبتی که مرتبط با حفظ و گسترش فضای سبزشهرهاست نیز در این جلسه بررسی خواهد شد.

نادعلی یادآورشد: مهدی پیرهادی نیز به عنوان ناطق پیش ازدستور به ارائه سخنرانی و بیان نقطه نظرات خود می‌پردازد.

منبع: دانشجو

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 18 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا