دسته‌بندی نشده

فعالان گردشگری مشمول طرح تعویق 3ماهه اقساط تسهیلات شدند

تصویر بنر


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بانک مرکزی مصادیق کسب‌وکارهای متأثر از شیوع کرونا را منتشر کرد، بر این اساس این دسته از کسب‌وکارها مجاز خواهند بود کنار اشخاص حقیقی که وام قرض‌الحسنه دریافت کرده‌اند، سه قسط اسفند 98 و فروردین و اردیبهشت 99 را نپردازند.

با تلاش علی‌‌اصغر مونسان وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مراکز مربوط به گردشگری شامل هتل‌ها، هتل‌آپارتمان‌ها، مجتمع‌های جهان‌گردی و گردشگری، مهمان‌پذیرها، مهمانسراها، مسافرخانه‌ها، زائرسراها، مراکز بوم‌گردی، مراکز اقامتی و پذیرایی و تفریحی و خدماتی بین‌راهی (و موارد مشابه به‌تشخیص وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی)، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، مراکز و مجتمع‌های ورزشی و تفریحی و  مراکز تولید، توزیع و فروش صنایع‌دستی، مشمول امکان بهره‌مندی از تعویق پرداخت تسهیلات در اسفند 98 و دوماهه اول سال 99 شده‌اند.

مراتب به‌قید فوریت به تمامی واحدهای بانک‌‌ها و مؤسسه‌های اعتباری غیربانکی ابلاغ می‌شود و بر حسن اجرای آن نظارت دقیق به‌عمل می‌آید. همچنین اقساط وام‌های قرض‌الحسنه تمام اشخاص بدون قید و شرط به‌مدت سه ماه به تعویق خواهد افتاد و بانک‌ها موظف به اجرای این بخشنامه هستند.

انتهای پیام/+

منبع:تسنیم

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا