انتظامی

فوت سرنشین یک دستگاه موتورسیکلت به خاطر انحراف به چپ

تصویر بنر


به گزارش خبرگزاری همسو نیوز، سرهنگ احسان موُمنی اظهار داشت: ساعت ۱۴:۵۰ ظهر روز گذشته سوم اسفند ماه در مسیر خیابان خاوران مسیر شرق به غرب بعد از خیابان نبرد داخل خط ویژه یک دستگاه موتورسیکلت که در این مسیر به سرعت در حال حرکت بوده به علت انحراف به چپ با یک دستگاه اتوبوس BRT برخورد می‌نماید.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان داشت: راکب موتورسیکلت که در این مسیر در حال حرکت بوده ناگهان به سمت چپ منحرف شده و قادر به کنترل وسیله نقلیه نبوده و به سمت خط بی آر تی رفته که در همین لحظه با یک دستگاه اتوبوس بی آر تی برخورد می‌نماید.

مؤمنی گفت: بلافاصله و پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه ۱۵ پلیس راهور پایتخت، در نشانی اعلامی حادثه حضور یافتند و به ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار تلاش کردند و به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

وی افزود: متأسفانه در این حادثه راکب این موتورسیکلت در محل حادثه فوت می‌نماید.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت گفت: علت این حادثه انحراف به چپ راکب موتورسیکلت می‌باشد که در این خصوص کروکی تنظیم و جهت سیر مراحل قانونی تحویل عوامل کلانتری گردید.

این مقام انتظامی یادآوری کرد: سرعت مطمئن سرعتی است که در صورت وقوع خطر راننده بتوانند به راحتی وسیله نقلیه را کنترل کند.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا