دسته‌بندی نشده

قالیباف: خبرگزاری تسنیم صدای مردم و نماد بلوغ حرفه ای و ایمان به رسالت انقلاب اسلامی است- اخبار سیاسی – اخبار تسنیم

تصویر بنر


به گزارش همسو نیوز، محمدباقر قالیباف با ارسال پیام تبریکی به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس خبرگزاری تسنیم، سالروز تأسیس تسنیم را به خبرنگاران و مسئولان این خبرگزاری تبریک گفت.

پیام تبریک قالیباف به شرح زیر است:

بسمه تعالی
دوستان عزیز خبرگزاری تسنیم
با سلام و تحیت

میلاد نبی مکرم اسلام را به شما بزرگواران تبریک عرض می کنم. 
پیامبر ما پیامبر اخلاق و رحمت بود. او انسان ها را به فطرت خدایی فرامی خواند. او آمد تا انسان را به سوی آگاهی و اخلاق هدایت کند. رسالت او اما آغازی بود بر مبارزه با طغیان و انحراف بشر. این رسالت اما پایان نیافته است. اساسا انقلاب اسلامی انقلاب در جان و قلب و روح آدمیان بود. انقلابی که حق تعیین سرنوشت را به انسان بازگرداند و در مقابل طاغوت و استکبار ایستاد. امروز بی تردید رسانه های انقلابی باید این رسالت را پی بگیرند و لحظه ای از تلاش برای آگاهی انسان دست نکشند. رسانه انقلابی رسانه اخلاق و ایمان و آگاهی است. 
خبرگزاری تسنیم به عنوان رسانه ای انقلابی در سالهای فعالیت خود در این راه قدم برداشته است. سالروز تاسیس این رسانه را به مدیران و خبرنگاران و اعضای آن تبریک می گویم و یقین دارم که در نبرد رسانه ای جبهه انقلاب با استکبار این رسانه روز به روز پویاتر و حرفه ای تر در این نبرد نقش إیفا خواهد کرد. 
تسنیم نمادی از بلوغ حرفه ای و ایمان به رسالت انقلاب اسلامی است. رسانه ای که صدای مردم بوده و همچنان باید مطالبه گر حقوق مردم باشد.
توفیق روزافزون شما عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.
محمد باقر قالیباف

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا