دسته‌بندی نشده

لایحه رضایت اولیای دم یک پرونده قصاص در دفتر خدمات الکترونیک جهادی شهرستان سربیشه خراسان جنوبی ثبت شد

تصویر بنر


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، در راستای تحقق وعده رئیس دستگاه قضا در ارائه خدمات رایگان به مردم در مناطق کم‌برخوردار، پنج شنبه هفته گذشته ۳ دفتر خدمات قضایی سیار با همکاری مرکز آمار و فناوری قوه قضائیه به منظور ارائه خدمات به مرزنشیان و هموطنان ساکن روستا‌های استان خراسان جنوبی راه اندازی شد.

در همین راستا همزمان با استقرار این دفاتر خدمات قضایی، اولیای دم یک پرونده لایحه رضایت خود را در دفتر جهادی شهرستان سربیشه تنظیم کردند.

اولیای دم لایحه گذشت خود در پرونده قصاص نفس را در دفتر خدمات الکترونیک جهادی تازه استقرار یافته، در شهرستان سربیشه که با حضور رئیس کل دادگستری استان، دادستان مرکز استان و شهرستان سربیشه و مدیر کل زندان‌های استان در دفتر امام جمعه این شهرستان و با حضور تعدادی ازمسئولان محلی برگزار شد، ثبت کردند.

در این پرونده که حکم قصاص آن ۱۰ سال قبل صادر شده بود با گذشت اولیای دم محکوم به قصاص زندگی دوباره یافت. اولیای دم لایحه رضایت بی قید و شرط خود را در دفتر جهادی تازه استقرار یافته تنظیم کردند که این لایحه توسط معاون فناوری اطلاعات و برنامه‌ریزی دادگستری استان خراسان جنوبی قرائت شد.

گفتنی است، در روز دوم استقرار دفاتر جهادی در روستا‌های مرزی، دفتر خدمات الکترونیک جهادی در روستای فندوخت از توابع شهرستان زیرکوه نیز افتتاح و خدمات‌رسانی قضایی در آن آغاز شد.

با توجه به استقبال مردم مقرر شد در هفته جاری نیز دفتر جهادی دیگری در این بخش مستقر شوند.

انتهای پیام/

منبع: دانشجو

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا