محیط زیست

لزوم کمک همه دستگاه‌ها برای پشت سر گذاشتن پاییز نسبتا خشک سال جاری

تصویر بنرمدیرعامل استان تهران بر لزوم همراهی و کمک همه دستگاه‌های اجرایی استان تهران برای پشت سر گذاشتن پاییز نسبتا خشک تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، محمدرضا بختیاری در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجائی استان تهران، گفت: شرایط استان تهران ویژه است، به شکلی که امسال سومین پاییز خشکسالی را پشت سر می‌گذاریم و شرایط آبی کشور مناسب نیست. دو سال خشکسالی را پشت سر گذاشتیم که بارندگی‌ها مناسب نبوده و امسال هم پاییز نسبتا خشکی داریم. لذا نیاز است همه دستگاه‌ها کمک کنند که این روزهای سخت پاییز را پشت سر بگذاریم.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب استان تهران با ۱۳ هزار نیرو در گستره تهران تامین کننده ۲۵ درصد آب کل کشور است. با توجه به جمعیت تهران شرایط ویژه‌ای وجود دارد که نیروهای توانمندی ظرف سال‌های گذشته در شرکت آبفای تهران رشد پیدا کرده‌اند به شکلی که توانستیم خشکسالی پایتخت را بدون کوچکترین تنش آبی طی کنیم و حتی یک ساعت قطعی آب نداشته باشیم که البته این مهم با همراهی همه دستگاه‌ها و استانداری تهران محقق شده است.

وی ادامه داد: بهترین آب را به لحاظ کیفیت به مردم هدیه شده و با وجود همه سختی‌ها تا به حال کوچکترین خللی ایجاد نشده است. نوع بینشی که در شرکت آب و فاضلاب استان تهران حکمفرما است برگرفته از انگیزه‌های معنوی برای تامین آب مردم است و همین موضوع است که به همکاران من انرژی می‌دهد. همکاران من در تهران یک ماه است که به صورت سه شیفت کار می‌کنند تا ۱۲۰ میلیون متر مکعب کسری آب را تامین کنند. در همین شرایط با ۱۸ اکیپ نیروهای آب و فاضلاب تهران تلاش و همت کردند و در آبرسانی استان همدان کمک کردند تا سرافرازی نظام جمهوری اسلامی ایران در این شرایط محقق شود.

مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران با اشاره به اینکه در سال جاری ۷۰۰۰ میلیارد تومان آبفا در تهران کار اجرایی دارد، افزود: علی رغم همه تنگناها با وجود تحریم‌های ظالمانه با همراهی و همدلی همه ارکان استان تهران اقدامات بزرگی رقم خورد و در جهت خدمتگزاری مردم گام‌های موثری برداشته شده است. امروز بیش از ۸۰۰ نفر نیروی فنی کارآمد در شرکت آبفای استان تهران فعالیت می‌کنند که از مرداد ماه تا به حال درگیر فعالت بی وقفه هستند و با بهترین کیفیت مشغول خدمتگزاری هستند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا