* ماجرای برگزاری جشن در یک مدرسه مهاباد - اجتماعی نیوز
دسته‌بندی نشده

ماجرای برگزاری جشن در یک مدرسه مهاباد

تصویر بنرآموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد: با مسئولین یکی از مدارس غیر دولتی شهرستان مهاباد برای برپایی جشن بدون توجه به شعائر و ارزشهای اسلامی متناسب با وضعیت خدمتی هر یک از نیروهای شاغل در واحد آموزشی برخورد لازم انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری همسو، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان در خصوص برپایی جشن در یکی از مدارس مهاباد اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در متن اطلاعیه آمده است:

متأسفانه در اردیبهشت ماه و قبل از ماه مبارک رمضان، مسئولین یکی از مدارس غیر دولتی شهرستان مهاباد بدون توجه به شعائر و ارزشهای اسلامی، جشنی را برپا کرده بودند که به محض اطلاع در زمان یاد شده، اداره آموزش و پرورش شهرستان مذکور با هماهنگی این اداره کل ضمن شناسایی افراد خاطی، برخورد قانونی را متناسب با وضعیت خدمتی هر یک از نیروهای شاغل در واحد آموزشی انجام داده است.

همچنین تصمیم گیری در خصوص موضوع ادامه فعالیت واحد آموزشی موصوف، به جهت تقارن با امتحانات خرداد ماه و رعایت مصالح آموزشی دانش آموزان، به بعد از اتمام امتحانات موکول شده است.

آموزش و پرورش به عنوان نهاد تعلیم و تربیت، با مبنا قرار دادن ارزش‌ها و اعتقادات اسلامی، وظیفه خود می‌داند با جدیت موضوع را پیگیری کرده و با مسببان این رخداد برابر مقررات برخورد قانونی را انجام دهد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 18 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا