انتظامی

محبی‌ نجم‌آبادی: انتقاد حق نماینده است

تصویر بنرنماینده سبزوار در با تاکید بر این‌که انتقاد خط قرمز نیست، گفت: اگر انتقادی نسبت به روندها صورت گیرد مشکلی ندارد و طبیعتا انتقاد حق نماینده است.

در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به شکایت فرماندهی فراجا از چهار نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا انتقاد خط قرمز نیست اما در عین حال هم نباید گذاره نادرستی به پلیس نسبت داده شود موضوعی که همه باید آن را رعایت کنند.

وی توضیح داد: در چند وقت اخیر در فضای مجازی از عبارات نادرست و دروغ‌پردازی برای تغییر افکار استفاده شده است و نگرش‌ها استفاده می‌شود که حاکمیت‌ها به این مسائل عکس‌العمل نشان می‌دهد لذا اگر همکاران من مطالب نادرستی گفته که مستند نیست پلیس حق شکایت دارد و این موضوع هم در هیات نظارت مورد بررسی قرار می‌گیرد آنها باید حرفهایشان درست و مستند باشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همه ما باید مراقب باشیم که گذاره‌ای درست، دقیق و مستند به زبان بیاوریم و انتقادها هم دقیق باشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی درباره این‌که آیا نباید نماینده مجلس درباره روند انتقاد کند، اظهار کرد: انتقاد اگر از روند باشد بحث دیگری است و قطعا انتقاد از موضوعی حق نماینده است، اما نباید عباراتی به پلیس نسبت داده شود که درست نیست. پلیس روزانه ۳۰ هزار ماموریت انجام می‌دهد که احتمال خطا هم وجود دارد همه باید از نیروهای امنیتی حمایت کنیم این روزها ضرب و جرحی که برای پلیس رخ داده نشان می‌دهد که پلیس ما مظلوم واقع شده است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا