دسته‌بندی نشده

«محک» با تغییر لوگوی خود به کمپین جهانی فاصله‌گذاری اجتماعی پیوست

تصویر بنر


به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، محک به عنوان سازمانی که همواره دغدغه حفظ سلامت جامعه را دارد، به عنوان نخستین سازمان مردم‌نهاد در ایران همراه کمپین جهانی فاصله‌گذاری اجتماعی شد و با تغییر لوگو سازمان خود اهداف، اقدامات و دغدغه‌های خود را به آن پیوند زد.

آراسب احمدیان مدیرعامل محک با بیان اینکه در جوامع ملی و بین‌المللی بنگاه‌های اقتصادی، صاحبان کسب و کار به منظور تأکید بر لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی «لوگو» سازمان خود را تغییر داده‌اند، گفت: «اقدام بین‌المللی تغییر لوگو برندهای مطرح جهان»، می‌تواند زمینه بالابردن آگاهی جامعه نسبت به این بحران جهانی را بالا ببرد.

وی ادامه داد: محک نیز به عنوان سازمانی که همواره دغدغه حفظ سلامت جامعه را دارد، به عنوان نخستین سازمان مردم‌نهاد در ایران همراه این کمپین جهانی شد و با تغییر لوگو محک، اهداف، اقدامات و دغدغه‌های خود در روزهای مبارزا با کرونا را به آن پیوند زد.

احمدیان  افزود: محک به منظور حفظ سلامت جامعه و عمل به مسؤولیت اجتماعی خود، فاصله‌گذاری اجتماعی را از نخستین روز شیوع ویروس کرونا در نظر گرفته و در مطالبی که با پیوستن به این ایده بین‌المللی منتشر کرده به بیان خلاقانه اقدامات خود در زمینه مبارزه با شیوه کرونا، دغدغه‌ها و چالش‌هاى خود در این دوران، خدمات به کودکان مبتلا به سرطان و خانواده و اهمیت ارزش جان انسان‌ها در هر شرایطی پرداخته است.

مدیرعامل محک گفت: تسهیل در پرداخت هزینه‌هاى دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان با تلاش برای حداقل حضور خانواده‌ها در محک، ایجاد بالاترین سطح استاندارد و امنیت بهداشتی در بیمارستان فوق‌تخصصی سرطان کودک محک، کاهش حضور پرسنل مؤسسه با شناسایی بسته‌های دورکاری، بازطراحی وبسایت محک برای دسترسی راحت نیکوکاران و ایجاد حساب کاربری در سایت و تسهیل پرداخت آنلاین، از اقدامات انجام شده است.

وی تصریح کرد: عدم فعالیت دفاتر جلب مشارکت و توزیع قلک تا ابتدای اردیبهشت و آغاز فعالیت این واحدها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از جمله اقدامات محک در این زمینه است. لازم به ذکر است با توجه به تغییرات لحظه‌ای شرایط کرونا در کشور، این اقدامات توسط محک به صورت مستمر بررسی و به‌روزرسانی می‌شود. همچنین این اقدامات به صورت شفاف در وبسایت محک قابل دسترسی است.

احمدیان با اشاره به اینکه نیکوکاران در حال حاضر می‌توانند به طور مستقیم از طریق وبسایت محک برای تأمین هزینه ماسک و تجهیزات بهداشتی به کودکان مبتلا به سرطان کمک کنند، گفت: زندگی فرزندان کوچک محک سال‌هاست که با فاصله‌گذاری اجتماعی عجین شده است؛ چرا که ضعف سیستم ایمنی بدن کودکان مبتلا به سرطان، آنها را در برابر کوچک‌ترین ویروس و میکروبی ضربه‌پذیر می‌سازد.

مدیرعامل محک خاطرنشان کرد: قهرمانان کوچک محک برای پیروزی در مسیر مبارزه با سرطان سخت مبارزه می‌کنند و اکنون که شرایط برایشان سخت‌تر شده است، تلاش می‌شود با حفظ فاصله اجتماعی درمان آنها متوقف نشود؛ به امید آنکه با همدلی تمامی ارکان جامعه، کشورمان و همه جهان این روزهاى سخت را با سلامتی سپری کنند.

انتهای پیام/

منبع: فارس

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا