آموزش و پرورش

مدارسی که از انشعاب گاز بهره‌مند نیستند استانداردسازی می‌شوند

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز، مهراله رخشانی مهر با اشاره به مسئولیت تعمیرات اساسی در مدارس، اظهار کرد: نگهداری و تعمیر از برنامه زیر نظام تأمین فضا، تجهیزات و فناوری بر عهده سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس است و طبق سنوات گذشته با توجه به چارت سازمانی موجود در ادارات کل، تخصیص اعتبار انجام می‌شود.

وی افزود: مسئولیت نگهداری و تعمیرات جزئی بر عهده آموزش‌وپرورش است و این سازمان شیوه نگهداری و فصل مشترک تعمیرات جزئی و اساسی را تدوین و برای اجرایی شدن به وزارت آموزش‌وپرورش ارسال کرده است.

رخشانی مهر با اشاره به استانداردسازی مدارسی که از انشعاب گاز بهره‌مند نیستند، خاطرنشان کرد: راهکارهای مختلفی با توجه به اقلیم و تعداد کلاس هر مدرسه و همچنین بضاعت فنی نگهداری در منطقه جغرافیایی محل مدرسه در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در ادامه تصریح کرد: برای مدارس در این مناطق سیستم‌های مختلفی اعم از موتورخانه حرارت مرکزی با سوخت گازوئیل، پکیج‌های گازوئیل سوز، کوره هوای گرم گازوئیل سوز، رادیاتورهای برقی، اسپلیت های سرد و گرم، گرمایش کفی برقی با استفاده از ورق‌های فیبر کربن و سایر سیستم‌های استاندارد حرارتی پیشنهاد و به کار گرفته شده است.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا