* مراسم گرامی‌داشت سومین سالگرد حادثه پلاسکو و شهدای آتش‌نشان برگزار شد - اجتماعی نیوز
شهری

مراسم گرامی‌داشت سومین سالگرد حادثه پلاسکو و شهدای آتش‌نشان برگزار شد

تصویر بنرهمزمان با سومین سالگرد حادثه پلاسکو، مراسم گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای آتش‌نشان با حضور خانواده‌هایشان و فتاح رییس بنیاد مستضعفان و نیز رییس سازمان آتش‌نشانی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری همسو، در این مراسم مهدی داوری – مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران – اظهار کرد: امروز ٣٠ دی‌ماه یادآور خاطره‌ای بسیار تلخ برای همه ماست. خاطره‌ای که ١۶ برادرمان را در راه خدمت به مردم از دست دادیم.

وی با بیان این‌که می‌توان حادثه پلاسکو را فصل جدیدی از خدمت صادقانه برای مردم تعریف کرد، گفت: جایگاه سازمان آتش‌نشانی برای مردم به دو قسمت قبل و بعد از پلاسکو تقسیم می‌شود. من بسیاری از این جوانان را می‌شناختم و امروز غم آن‌ها بر قلب‌های ما سنگینی می‌کند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران افزود: این افراد امروز برای تمام آتش‌نشانان الگو هستند و با نیکی از آن‌ها یاد می‌شود. مردم ایران، مردم بسیار قدردان و قدرشناسی هستند و ما به همین قدرشناسی‌ها دلگرمیم.

در ادامه این مراسم، پدر شهید داداشی نیز اظهار کرد: بنده شغل آتش‌نشانی را خدمت به مردم تصور نمی‌کنم، فرزندان ما ایثار کردند و آتش‌نشانی یعنی ایثارگری. من این کار را از نزدیک لمس کردم، فرزند من و فرزند سایر خانواده‌های شهداء خدمت نکردند، ایثار کردند.

وی ادامه داد: امیدواریم جلسه‌ای بین بنیاد شهید و خانواده‌های شهداء آتش‌نشان برگزار شود. امیدواریم این جلسات انجام شود چرا که این ١۶ خانواده خواسته‌هایی دارند.
انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 5 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا