دسته‌بندی نشده

مصوبه «روزآمدسازی سند مهندسی فرهنگی» ابلاغ شد

تصویر بنر


گروه جامعه ــ مصوبه جلسه اول ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور در مورد روزآمدسازی سند مهندسی فرهنگی توسط اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور برای اجرا به دستگاه‌های مجری ابلاغ شد.

به گزارش همسو نیوز؛ به نقل از مرکز خبر شورای عالی فرهنگی، مصوبه جلسه اول ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور در مورد روزآمدسازی سند مهندسی فرهنگی توسط اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور برای اجرا به دستگاه‌های مجری ابلاغ شد.

 

در این مصوبه تأکید شده است که دبیرخانه شورای‌‌ عالی انقلاب فرهنگی موظف است روزآمدسازی نقشه مهندسی فرهنگی کشور را با مشارکت جامعه نخبگانی، نهاد‌های فرهنگی و انجمن­­‌های مردم‌نهاد به عمل آورد.

 

متن کامل این مصوبه به شرح ذیل است؛

«دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی
مصوبه ­ «­روزآمدسازی سند مهندسی فرهنگی­» که در جلسه اول ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور که در تاریخ ۲۹ / ۴ /۱۳۹۸ به تصویب رسیده است، به شرح ذیل برای اجرا ابلاغ می‌­شود:

«دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی موظف است در اجرای مفاد بند ۴ شق(الف) ماده ­واحده وظایف و ترکیب اعضای ستاد هماهنگی نقشه مهندسی فرهنگی کشور(مصوب جلسه ۷۴۸ مورخ ۲۷ /۳/ ۱۳۹۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی) و به منظور روزآمدسازی نقشه مهندسی فرهنگی کشور، با مشارکت جامعه نخبگانی، نهاد‌های فرهنگی و انجمن‌های مردم ­نهاد اقدامات لازم را به عمل آورد».

 

اسحاق جهانگیری
معاون اول رئیس جمهور و رئیس ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور»

منبع:ایکنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا