انتظامی

معلم و کارگر نماد رشد و توسعه جامعه هستند

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز، سردار حسین رحیمی به مناسبت هفته کارگر و معلم، با اشاره به این مطلب که کشور مدیون هر دو قشر کارگر و معلم است، گفت: این دو قشر، نماد رشد و توسعه کشور و مبنای اصلی آبادانی جامعه هستند.

این مقام انتظامی، با تاکید بر این مطلب که معلمان مسیر رشد و کارگران مسیر توسعه و آبادانی را برای جامعه هموار می‌سازند، افزود: این دو قشر عظیم، دو بال رشد و توسعه و تعالی کشور هستند.

وی با اشاره به این که معلمان و کارگران اقشاری هستند که در بحث تولید امنیت بسیار اثرگذارند، اظهار داشت: قشر معلم، کارگر و پلیس، به عنوان متولی و مسئول امنیت باید بدانند که دشمن، امنیت، وحدت و اقتصاد ما را نشانه رفته است و ما می‌توانیم با همیاری و تعامل خوب با یکدیگر توطئه‌های دشمن را نقش بر آب کنیم.

رئیس پلیس پایتخت، تصریح کرد: ملت ما ملتی نجیب، غیور و بصیر است و توطئه‌های دشمنان در این چهل سال، با همت این غیور مردان بی نتیجه مانده است.

وی، سه قشر کارگر، معلم و نیروی انتظامی را از ارکان تأثیر گذارترین در تأمین امنیت فرهنگ، اقتصادی و اجتماعی برشمرد و بیان داشت: باید در کنار یکدیگر در راه ایستادگی در برابر دشمن همراه باشیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان، ضمن آرزوی توفیق برای این دو قشر زحمتکش، خاطرنشان کرد: نماد رشد اقتصادی و فرهنگی کشور، معلمان و کارگران هستند.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا