شهری

نصب بیلبوردهای تشکر از پزشکان و پرستاران +عکس

تصویر بنر


رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران از اکران بیلبوردهایی از تصویر کادر پزشکی مسیح دانشوری در سطح شهر با عنوان «ایران، قدردان شماست» خبر داد.

غلامحسین محمدی در گفت وگو با ایسنا در تشریح نصب بیلبوردهای تشکر از پزشکان و پرستاران بیمارستان‌ها گفت: شهرداری تهران از طریق سازمان زیباسازی بر اساس مسئولیت اجتماعی وظیفه خود می‌داند در این شرایط از کادر پزشکی بیمارستان‌ها و تمامی کسانی که در راه ریشه‌کن کردن بیماری کرونا این شب‌ها، خواب و زندگی را از خود گرفته‌اند و تمام وقت در حال تلاش برای درمان بیماران هستند، تشکر و قدردانی کند.

وی با بیان اینکه انتشار تصویری از کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری در فضای مجازی مورد استقبال قرار گرفت، گفت: برهمین اساس شهرداری تهران با الهام از این عکس  و با جمله « ایران، قدردان شماست»، اقدام به اکران این تصویر روی بیلبوردها و استرابوردهای شهری و اکران اختصاصی آن در جلوی درب بیمارستان‌هایی که تخصصی که به امر مبارزه با کرونا می‌پردازند، کرد تا به طریقی هر چند ناچیز از این عزیزان تشکر کنیم.

محمدی با بیان اینکه کادر پزشکی بیمارستان‌ها این روزها سربازان گمنامی هستند که جان خود را برای نجات دیگران به مخاطره انداخته‌اند و این کار تحسین برانگیز است، گفت: قشر وسیعی را هم در شهرداری داریم که تمام وقت و در شیفت‌های کاری مختلف مشغول به امدادرسانی و اطلاع‌رسانی و پاکسازی هستند. همکاران خدوم و زحمت کش ما در سازمان مدیریت بحران، اداره کل سلامت، مترو، اتوبوسرانی، تاکسیرانی، شهر سالم و بسیاری از بخش‌های دیگر شبانه روز مشغول ایمن‌سازی و پاکسازی محل‌های پر رفت و آمد و پر استفاده شهروندان هستند تا بتوانند در کنار کادر پزشکی با این بیماری مقابله کنند و بی جهت نیست که امروز باید بگویم همه با هم در صحنه هستیم تا علیه ویروس  کرونا مقابله کنیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا