انتظامی

نظارت بر فعالیت کسب و کارهای اینترنتی از اولویت‌های پلیس فتا

تصویر بنررئیس انتظامی کشور نظارت بر فعالیت استارت آپ‌ها و کسب و کارهای اینترنتی را یکی از اولویت‌های اصلی در ماموریت های پلیس فتا برشمرد.

‌به گزارش خبرگزاری همسونیوز  سردار وحید مجید در حاشیه برگزاری جلسه هم اندیشی با مدیران و فعالان حوزه کسب و کارهای اینترنتی در کشور با اشاره به علاقه‌مندی و میزان استقبال بالای هموطنان گرامی در بهره مندی از خدمات کسب و کارها در فضای سایبر، نظارت بر فعالیت استارت آپ ها را یکی از اولویت های اصلی ماموریتی پلیس فتا برشمرد.

وی ضمن بیان اینکه هم اکنون تعداد زیادی واحد در کشور مشغول به فعالیت هستند، توجه به خدمات رسانی مطلوب به کاربران و متقاضیان را بسیار مهم عنوان کرد.

رئیس پلیس فتا انتظامی کشور شیوع کروناویروس در دنیا و به خصوص کشور ایران و معطوف شدن توجه به ظرفیت فضای سایبر را یکی از علت های اصلی استقبال کاربران از دریافت خدمات از استارت ها برشمرد و گفت: شناسایی بسترهای فنی جرم و اهتمام جدی در خدمات رسانی بهتر به متقاضیان از وظایف اصلی فعالان حوزه کسب وکارهای اینترنتی است.

وی  ادامه داد: رسیدگی به مشکلات استارت آپ ها و استفاده از پیشنهادات فعالان در حوزه کسب و کارهای اینترنتی در ارائه خدمات مطلوب تر به کاربران یکی دیگر از اهداف این جلسه هم اندیشی بودو ارائه راهکارهای فنی و تخصصی، پیش بینی و کاهش روش های ارتکاب به جرم و کلاهبرداری از سوی مجرمان سایبری نیز در این جلسه مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا مجید با تاکید بر اعلام همکاری و حمایت پلیس فتا از تمامی حوزه های فعالان کسب و کار اینترنتی در کشور، تداوم برگزاری جلسه های هم اندیشی با کسب و کارها را به منظور افزایش دانش فنی و تخصصی پیشگیری از وقوع جرایم سایبری را ضروری دانست.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا