آموزش و پرورش

نیکزاد: مجلس پیگیر وضعیت معلمان حق التدریسی است

تصویر بنرنماینده آستانه اشرفیه در با تاکید بر لزوم پیگیری وضعیت نیروهای حق التدریسی مرحله سوم گفت که وزیر ، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس سازمان امور اداری جلسه ای برای تعیین تکلیف نیروهای حق التدریسی تشکیل دهند.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، در جلسه علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه) و در خلال  بررسی بخش درآمدی بودجه سال ۱۴۰۱ در اخطاری با استناد به بند ۹ اصل ۳ قانون اساسی در رابطه با رفع تبعیضات ناروا به وزیر آموزش و پرورش، گفت: با توجه به تجمعات نیروهای حق التدریسی مرحله سوم انتظار داشتیم حداقل وزیر آموزش و پرورش واکنشی نشان دهد. 

وی ادامه داد: این چه رویه ای است که افراد برای گرفتن مطالبات خود مقابل مجلس تجمع می کنند؟ دلیلش هم این است که مسوولان به وظیفه خود عمل نکردند؛ لذا باید وزیر آموزش و پرورش، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس سازمان امور اداری جلسه ای برای تعیین تکلیف نیروهای حق التدریسی تشکیل دهند.

در پاسخ به این اخطار، رییس جلسه گفت:  مجلس به جد پیگیر این موضوع است و با وزیر آموزش و پرورش و معاون پارلمانی اش جلسه برگزار کرده که آنها با این موضوع موافق هستند.

وی ادامه داد: جلسه ای با رئیس سازمان برنامه و بودجه تشکیل شد و به دنبالش به دکتر علی احمدی ارجاع شد، همچنین کمیسیون آموزش و تحقیقات و آقایان منادی و متفکر آزاد پیگیری های انجام دادند. انتظار می‌رود آقای پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه نتیجه پیگیری ها را در جلسه نوبت عصر به اطلاع نمایندگان برساند. این حق مسلم نیروهای حق التدریسی مرحله سوم است که تعیین تکلیف شوند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا