انتظامی

هشدار پلیس به دلالان فضای مجازی

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت شامگاه امشب در یک گفت‌وگوی زنده تلویزیون که از شبکه پنج صداوسیما پخش شد، گفت: درود بر این ملت که امروز در این جشن بزرگ یک حماسه را پای صندوق‌های رقم زدند.

وی افزود: استکبار مدت‌های زیادی است که با تمام ظرفیت سعی داشت حضور مردم را در امروز کمرنگ کنه ولی با حضور قاطعانه مردم این طرح شوم شکست خورد.

به گفته سردار رحیمی در تهران بیش از صد میلیون نفر به پای صندوق‌ها رفتند و رأی دادند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: افرادی که امروز اقدام به رأی گیری کردند این عملشان را به پشتوانه امنیت فوق العاده پایتخت انجام دادند.

وی ادامه داد: بالغ بر ۴۵۵۲ شعبه اخذ رأی داشتیم که مأموران ما در تمامی این شعبات حضور داشتند و هیچ مشکل امنیتی نه در تنها و نه در کشور نداشتیم، آمار کشور را من دقایقی قبل از مرکز فرماندهی ناجا استعلام کردم و خدمت شما عرض کردم.

سردار رحیمی بیان کرد: بیش از ۱۴ هزار نفر از پرسنل ناجا در سر صندوق‌های رأی حضور داشتند و البته باقی پرسنل ناجا در اقصی نقاط پایتخت حضور داشتند تا سایر امور انتظامی شهروندان را برطرف کنند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر برای برگزاری نماز جمعه به امامت رهبر معظم انقلاب آمدند که در آن برنامه هم پلیس تمام قد امنیت مراسم را برقرار کرد.

وی گفت: کار پلیس تا پایان شمارش آرا ادامه دارد، بعد از اینکه آرا شمرده شد به مخازن انتقال پیدا می‌کنند و همکاران ما همچنان از آن آرا محافظت می‌کنند.

رئیس پلیس پایتخت از بازاریان و کسبه تقاضا کرد که با توجه به نزدیکی اقلام و اجناسشان را گران نکنند و هوای هموطنان را داشته باشند.

سردار رحیمی افزود: افرادی که در فضای مجازی قیمت خودرو، دلار و… را بی جهت افزایش می‌دهند منتظر برخورد شدید پلیس باشند چراکه این کارها به مثابه همکاری و همراهی با آمریکا هست.

وی با اشاره چهارشنبه آخر سال گفت: برخی‌ها برای استفاده از خودشان با جان سایر افراد بازی می‌کنند، هشدار می‌دهم که پلیس به شدت با مواد محترقه غیرمجاز و دست ساز برخورد می‌کند و پلیس امنیت و اماکن ما کشفیات خوبی هم در این زمینه داشتند.

سردار رحیمی ادامه داد: از فردا کسبه می‌توانند یک ساعت بیشتر به فعالیتشان ادامه بدهند و البته بازارچه‌های نوروزی در ۷ نقطه فعال می‌شوند.

رئیس پلیس پایتخت در پایان گفت: برای مجرمین و متهمان سابقه دار برنامه‌ای داریم که از چند روز دیگر آغاز می‌شود و آنها را به طور ویژه تحت نظر داریم.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا