حوادث و بلایا

هلال‌احمر ایران الهام‌بخش سایر جمعیت‌های ملی است

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسونیوز، سیدحمید سجادی، وزیر و جوانان در آئین گرامیداشت یکصدمین سالروز تأسیس جمعیت با اشاره به اشتراکات موجود در فعالیت‌های جمعیت هلال احمر و عرصه ورزش کشور گفت: این اشتراکات، ظرفیت مناسبی فراهم می‌کند تا دو مجموعه بتوانند تحولی چشمگیر در مأموریت‌های مشترک ایجاد کنند.

وی افزود: سمن‌ها، تشکل‌ها و گروه‌های جهادی امروز جزئی از هستند که به صورت داوطلبانه در عرصه‌های مختلف فعالیت می‌کنند همان اقدامی که در جمعیت هلال احمر نیز جزئی جدایی ناپذیر از فعالیت‌های امدادی و خدماتی است.

عضو کابینه دولت سیزدهم تصریح کرد: امروز وزارت ورزش به‌واسطه این اشتراکات آماده همکاری در تمامی زمینه‌ها با جمعیت هلال احمر است تا بتوان در عرصه خدمت رسانی به موفقیت‌های بیشتری دست یافت.

سجادی ادامه داد: امروز فعالیت‌های ورزشی و اقدامات هلال احمر در عرصه امداد و نجات با یکدیگر رابطه تنگاتنگی دارند و می‌توان در عرصه‌های بیابانی، دریایی، کوهستانی و جنگلی همکاری خوبی در عرصه امدادرسانی داشت و مجموعه ورزش کشور این آمادگی را دارد تا در محیط‌های آبی و در زمینه غریق نجات با جمعیت هلال احمر همکاری کند.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: امروز هم‌افزایی می‌تواند نتایج مثبتی در پی داشته باشد و مستوجب درخشش بیشتر ورزش و هلال احمر ایران در جهان باشد. دو مجموعه‌ای که با روحیه مروت و جوانمردی توانسته اند عملکرد درخشانی داشته باشند.

منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا