حوادث و بلایا

همسرکشی در خیابان تیردوقلو/ قاتل دستگیر شد

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسونیوز ساعت یک بامداد شب گذشته بود که دعوای زن و شوهر افغانستانی در خانه‌ای واقع در خیابان تیردوقلو، خیابان طیب آن چنان بالا گرفت که همسایه‌ها مجبور شدند دعوا را به ۱۱۰ اطلاع بدهند.

هنگامی که مأموران به محل رسیدند دیگر خبری از دعوای زن و شوهر نبود اما با بررسی‌های بیشتر به سراغ خانه‌ای که همسایه‌ها اعلام کرده بودند رفتند تا ببیند ماجرا چیست.

همزمان با حضور مأموران در جلوی خانه مشاهده شد یک مرد تبعه افغان همراه با کودکش در حال خروج از آن خانه است که مأموران به خروج ناگهانی آنها مشکوک شده و او را دستگیر کردند.

مأموران سپس به همراه این مرد و کودکش وارد خانه‌ای شدند که همسایه‌ها مدعی بودند ساعتی قبل از داخل آن صدای درگیری شنیده اند.

مأموران پلیس هنگامی که به داخل خانه وارد شدند مشاهده کردند یک زن در حالی که فاقد علائم حیاتی است بر روی زمین افتاده و با مشاهده این صحنه سریعاً با تماس گرفتند.

پس از حضور عوامل اورژانس در صحنه مشخص شد که این زن احتمالاً به دلیل خفگی جان باخته است.

با تأیید مرگ زن افغان، مأموران پلیس، کارآگاهان اداره دهم بزرگ و بازپرس ویژه را از این موضوع آگاه کردند و بازپرس ویژه قتل بعد از بررسی صحنه جرم دستور انتقال جسد به و بازداشت همسر ۲۴ ساله مقتول را به عنوان متهم اصلی صادر کرد.

پس از بررسی جسد توسط پزشکی قانونی علت دقیق فوت مقتول ۱۹ ساله خفگی اعلام شد و پرونده قتل این زن به منظور انجام تحقیقات روی میز بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفت.

منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا