آموزش و پرورش

هیچ ناشر کمک‌آموزشی در جشنواره کتاب رشد برگزیده نشده است

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، محمد ناصری در واکنش به مصاحبه یکی از مدیران موسسه‌ای کمک‌آموزشی که در آن گفته بود در جشنواره اخیر کتاب رشد به‌ عنوان ناشر برگزیده مورد تقدیر قرار گرفته و جایزه دریافت کرده است، این ادعا را رد کرد و گفت: هیچ کتابی از این ناشر در دوره اخیر جشنواره رشد نه برگزیده‌ شده است نه مورد تقدیر قرار گرفته است.

دبیر جشنواره کتاب رشد با ابراز تعجب از تصریح مدیر مسئول این موسسه کمک‌ آموزشی در این زمینه، افزود: اسامی آثار برگزیده و تقدیری این جشنواره در شبکه‌های خبری بازتاب یافته است و با مراجعه به آن‌ به‌ آسانی می‌توان نسبت به نادرستی این ادعا پی برد.

مدیرکل دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی، در بخش دیگری از سخنانش خبر داد امسال اساساً هیچ کتاب کمک‌ درسی نه از گاج و نه ناشران دیگر در جشنواره کتاب رشد برگزیده نشد یا مورد تقدیر نگرفت. او گفت: به نظر می‌رسد ایشان در بخش‌های دیگری از این گفت‌وگو نیز دقت کافی را به خرج نداده‌اند و از آن جمله هدف از تأسیس انتشارات مدرسه است که فعالیت‌های آن، گواهی بر رد سخنان ایشان است.

درحالی این گفتگو از سوی روابط عمومی آموزش و پرورش منتشر شده است که در شانزدهمین جشنواره کتاب رشد کتاب عربی پایه کنکور. علی فقه کریمی و محمدامین شاصنم از این انتشارات در لیست نامزدهای نهایی قرار گرفته بود. 
 

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا