دسته‌بندی نشده

واکنش وزیر نیرو به انتقال آب خزر- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

تصویر بنر


به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، رضا اردکانیان در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حذف قبوض کاغذی حرکتی است که آغاز شده است و ادامه پیدا خواهد کرد و این موضوع هیچ ارتباطی با تعرفه برق ندارد و چنانچه شهروندان ابهامی را در این زمینه دارند می‌توانند با دفتر بنده و همچنین شماره 121 تماس برقرار بکنند. 

وی تصریح کرد: احتمال دارد تعرفه بیشتری برای فردی لحاظ شده است که این موضوع قابل برگشت است اما به طور کلی همزمان شدن دو موضوع حذف قبوض کاغذی و افزایش تعرفه‌های مصوب سال 98 سوءتفاهماتی را ایجاد کرده که باید این موضوع مرتفع شود.

وزیر نیرو با اشاره به افزایش 7 درصدی تعرفه برق در سال جاری گفت: این موضوع مصوبه هیئت وزیران بوده ضمن اینکه پرمصرف‌ها علاوه بر این 7 درصد باید 16 درصد دیگری را هم پرداخت کنند. امیدواریم پرمصرف‌ها نیز با برنامه‌ریزی صحیح و درست به سمت الگوی مصرف قدم بردارند.

اردکانیان همچنین در خصوص گسترش تهران نیز گفت: در این بخش وزارت نیرو به تنهایی نمی‌تواند از این گسترش جلوگیری کند و شورای نظارت مربوطه نقش مؤثری داشته و به هیچ عنوان ارائه آب و برق خارج از مدار منشاء‌گسترش تهران نشده است.

وزیر نیرو همچنین در ارتباط با موضوع انتقال آب خزر نیز گفت: چهارشنبه گذشته مصاحبه مفصلی را در این زمینه با رسانه‌ها انجام دادم و مطلب جدیدی ندارم و خبرنگاران می‌توانند از این صحبت‌ها بر روی وب‌سایت استفاده کنند.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا