دسته‌بندی نشده

وب‌سایت موکب اشتغال محرومان رونمایی شد- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

تصویر بنر


به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، صبح امروز با حضور سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) و حجت‌الله عبدالملکی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از وب‌سایت موکب اشتغال محرومان رونمایی شد.

مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد در این مراسم اظهار کرد: ما کارهای بزرگی را از مساجد آغاز کرده‌ایم و حتی انقلاب نیز از مساجد آغاز شد و می‌توانیم کارهای بزرگی را در این حوزه انجام دهیم.

وی با اشاره به راه‌اندازی وب‌سایت موکب اشتغال محرومان گفت: راه‌اندازی این وب‌سایت همزمان با ایام اربعین کار بسیار زیبایی بود چرا که ما می‌توانیم با واژه اربعین کارهای بزرگی را انجام بدهیم و معضلاتی که در سر راه کشور قرار دارد را رفع کنیم.

رئیس کمیته امداد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اشتغال گفت: ایشان از سال 80 به بعد توصیه‌های موکدی را در حوزه اشتغال داشته‌اند و در همین زمینه در فرمایشاتشان فرمودند که در جنگ ما قرارگاه داشته‌ایم و باید این قرارگاه در حوزه اشتغال نیز ایجاد شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم با راه‌اندازی این وب‌سایت و با استعانت از 14 معصوم و اربعین بتوانیم برخی از مشکلات محرومان در حوزه اشتغال را برطرف کنیم.

وی گفت: قطعا این اتفاق مبارک و راه‌اندازی وب‌سایت موکب اشتغال می‌تواند ثمرات خوبی را در پی داشته باشد  ضمن اینکه باید حوزه فناوری کمیته امداد دسترسی آسان به این وب‌سایت را برای خیرین و محرومان فراهم کند.

 

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا