حوادث و بلایا

وقوع ۳حادثه در استان سمنان/ برخورد با شتر یک فوتی داشت

تصویر بنردر گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه شامگاه روز گذشته ساعت ۲۰:۳۵ تصادف پراید با شتر کیلومتر ۲۵ محور به بی ارجمند به اطلاع نیروهای امداد و نجات هلال‌احمر رسید، ابراز داشت: متأسفانه در این حادثه پنج نفر مصدوم شدند که به بیمارستان انتقال یافتند.

وی ضمن بیان اینکه یکی از سرنشینان سواری سر صحنه حادثه جان خود را از دست داد، افزود: در جاده‌های کویری احتمال حضور موانع این‌چنین وجود دارد لذا رانندگی محتاطانه و به‌دوراز عجله در شب می‌تواند از وقوع این تلخ و داغدار شدن خانواده‌ای جلوگیری کند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان بابیان اینکه واژگونی موتورسیکلت ساعت ۲۳:۳۱ در سد خاکی روستای ابراهیم‌آباد از توابع میامی دیگر حادثه مهم رانندگی را رقم زد، ابراز داشت: این حادثه دو مصدوم برجای گذاشت که توسط و هلال‌احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

محمدخانی بابیان اینکه گیرکردن دست یک نفر در دستگاه صنعتی ساعت ۲۲:۳۲ شهرک صنعتی ایوانکی دیگر حادثه‌ای بود که آسیب به این کارگر را به دنبال داشت، تصریح کرد: این فرد پس از رهاسازی توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافت.

وی افزود: حوادث دل‌خراش کار در و بسطام که سال گذشته منجر به فوت دو کارگر جوان شد می‌طلبد تا کارفرمایان ایمنی و آموزش را در اولویت کار تولیدی خود قرار دهند تا دیگر شاهد این حوادث جبران‌ناپذیر نباشیم.

منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا