شهری

پرونده بررسی بودجه ۹۹ شهرداری تهران در شورا بسته شد

تصویر بنراعضای شورای شهر پس از سه هفته بررسی، لایحه بودجه ۹۹ شهرداری تهران را به اتمام رسانده‌اند.

به گزارش خبرگزاری همسو، محسن هاشمی در جلسه امروز شورای شهر تهران که با تمدید چند باره زمان تا ساعت ۱۳:۳۰ به طول انجامید، گفت: خوشبختانه اعضای شورای شهر توانستند طی سه هفته اخیر ضمن بررسی لایحه بودجه ۹۹ شهرداری تهران درآمدها، تبصره‌ها و مصارف را تصویب کنند.

وی با بیان اینکه در مورد مصارف و بودجه شرکت‌ها و سازمان‌ها باید تصمیم گیری کنیم، اما در حال حاضر عدد و رقم نداریم و باید اعضای محترم اکسل را باز کنند و اعداد را بررسی کنند، تصریح کرد: این مسئله چند روزی وقت می‌گیرد. به همین دلیل به اعضای شورای شهر پیشنهاد می‌کنم که این اختیار را به هیات رئیسه بدهند که اعداد و ارقام را محاسبه کرده و موضوع را به اطلاع اعضا برساند و اگر دیدید که ما اشتباهی انجام دادیم و یا پیشنهادی داشتیم نسبت به اصلاح آن اقدام خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری همسو، اعضای شورای شهر نیز با این پیشنهاد هاشمی موافقت کرده و با تفویض این اختیار لایحه بودجه ۹۹ شهرداری تهران بسته شد.

محسن هاشمی ضمن تشکر از اعضای شورای شهر گفت: لایحه بودجه ۹۹ شهرداری نیز در این وانفسای کرونایی به تصویب رسید.

همچنین مظاهریان معاون برنامه ریزی با اشاره به اینکه از طرف شهردار تهران از اعضای شورای شهر بابت بررسی و تصویب لایحه بودجه ۹۹ تشکر می‌کنم گفت: امیدواریم با این همدلی که در تصویب بودجه داشته‌ایم در سال آینده بتوانیم اتفاقات بهتری را در شهر رقم بزنیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا