دسته‌بندی نشده

پوشش بیمه‌ای ناقص داروها، کمر بازنشستگان را خم کرده است

تصویر بنر


به گزارش خبرنگار رفاهی و آسیب‌های اجتماعی خبرگزاری فارس، عیوضی، عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی در نشست خبری با رسانه‌ها، اظهار کرد: اجرای نسخه نویسی الکترونیک بسیار مطلوب است و مزایای خوبی برای مردم دارد اما از آنجایی که زیر ساختها به طور کامل مهیا نشده است مشکلاتی برای بیمه شدگان و بازنشستگان به وجود آورده است.

وی با اشاره به بخشی از مشکلات طرح نسخه نویسی الکترونیک، ادامه داد: از آنجایی که پرداختها به داروخانه و پزشکان با تأخیر همراه است، پزشکان ترجیح می دهند داروها را با نسخه های آزاد بنویسند.

سلطانی، عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران نیز در این نشست، خاطرنشان کرد: ما بازنشستگان غالبا اقشار سالمند و بیمار هستیم اما می بینیم که خدمات درمانی و دارویی ارائه شده به ما مطلوب واقع نیست، از طرفی دیگر هم می بینیم تمام داروها با پوشش بیمه ای محاسبه نخواهند شد.

سلطانی با بیان اینکه پوشش بیمه‌ای ناقص داروها، کمر بازنشستگان را خم کرده است، خاطرنشان کرد: هزینه درمان مردم و بازنشسته ها افزایش یافته است چرا که برخی داروها با نرخ آزاد محاسبه می‌شوند، این در حالی است ما که سالها حق بیمه را پرداخت کرده ایم و امروز باید تعهدات کامل درمانی از ما انجام شود.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

منبع: فارس

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا