شهری

پیشنهاد امانی برای تأسیس چند دادسرای تخصصی جهت حل مسائل شهرداری ها

تصویر بنرعضو شورای شهر تهران، خواهان تاسیس چند برای پیگیری مسائل شهرداری ها شد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، ناصر امانی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با بیان این که امروز دادستان کل کشور ، مهمان شورای شهر تهران بود و به علت ضیق وقت این امکان فراهم نشد که همه اعضا به بیان مشکلات و دغدغه‌های تهران بپردازند، گفت: در این جلسه اعلام کردم که خوشبختانه رئیس  جدید قوه قضاییه خودش قاضی بوده و به همین دلیل شاهد تغییر نگرش در مسائل قوه قضاییه هستند و امیدواریم این تغییر نگرش  در مسائل  مربوط به مدیریت شهری نیز اعمال شود.

نگاه مدعی العموم در حوزه مدیریت شهری باید تغییر کند

وی با بیان این که امیدواریم  مسائل تخصصی‌تر رسیدگی شود، گفت: اساسا نگاه مدعی العموم در حوزه مدیریت شهری باید تغییر کند و مسائل به گونه‌ای دنبال شود که نیاز به شکایت ما نباشد.

عضو شورای شهر تهران با بیان این که پیشنهاد می‌شود چند دادسرای تخصصی برای پیگیری مسائل شهرداری‌ها ایجاد شود، افزود: دادسرای معماری و شهرسازی، دادسرای اموال و املاک، دادسرای سلامت و خدمات شهری، باید ایجاد شود.

وی اظهار کرد: همچنین می‌خواهیم که نگاه دیوان عدالت اداری به پرونده‌های شهرداری و پرونده های شهرداری‌ها، اختلاف بین دو نفر نباشد؛ بلکه شهرداری شاکی خصوصی نیست و ما امانت دار اموال و املاک مردم و شهر هستیم.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا