* کرونا در جهان/ ابتلای بیش از ۳۵۰۰۰۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته + جدول تغییرات - اجتماعی نیوز
دسته‌بندی نشده

کرونا در جهان/ ابتلای بیش از ۳۵۰۰۰۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته + جدول تغییرات

تصویر بنر


از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۲۱۵ میلیون و ۸۵۹ هزار و ۲۰۷ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۲۴ هزار و ۶۹۴ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۴۵ میلیون و ۲۰۴ هزار و ۳۷۳ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۷۳۳ هزار و ۵۷۵ آمریکایی مبتلا به کووید۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده‌‌اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۱۹ هزار و ۱۸ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳۳ میلیون و ۹۷۱ هزار و ۶۰۷ مبتلا رسیده است. در این کشور تاکنون ۴۵۰ هزار و ۸۱۴ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به‌عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۸ هزار و ۶۳۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲۱ میلیون و ۵۷۵ هزار و ۸۲۰ مبتلا رسیده است. در این کشور تاکنون ۶۰۱ هزار و ۴۷ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌‌اند.

کشورهای انگلیس، روسیه، ترکیه، فرانسه و ایران نیز به‌ترتیب با ۸ میلیون و ۱۵۴ هزار و ۳۰۶، ۷ میلیون و ۷۷۵ هزار و ۳۶۵، ۷ میلیون و ۴۴۴ هزار و ۵۵۲، ۷ میلیون و ۵۶ هزار و ۵۱۱ و ۵ میلیون و ۷۰۲ هزار و ۸۹۰ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشورهای آرژانتین با ۵ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۸۵۹ مبتلا و اسپانیا نیز با ۴ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۶۱۹ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشورهای آمریکا، هند و برزیل به‌ترتیب با ۳۴ میلیون و ۶۶۴ هزار و ۹۶۳، ۳۳ میلیون و ۲۹۳ هزار و ۴۷۸ و ۲۰ میلیون و ۶۷۸ هزار و ۸۵۸ نفر بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان،‌ فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به یک ساعت گذشته) نشان می‌دهد:

کرونا ,

منبع: دانشجو

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 14 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا