رفاه و خدمات اجتماعی

کسری بودجه ۱۴۹ هزار میلیارد تومانی تامین اجتماعی در سال آینده

تصویر بنردر گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته برای پرداخت بدهی ۸۹ هزار میلیارد تومانی دولت در سال جاری در قالب واگذاری سهام به تأمین اجتماعی اظهار کرد: در این زمینه جلسات متعددی با دولت و مجلس برگزار شده است و بر اساس آخرین اخبار، در هیئت امنای تأمین اجتماعی صحبتی شده است که ۶۹ هزار میلیارد تومان از ۸۹ هزار میلیارد تومان بدهی دولت در سال جاری پرداخت شود.

وی با بیان اینکه این مسئله در هیئت امنای تأمین اجتماعی مطرح شده است و احتمال دارد عملیاتی بشود، گفت: نسبت به این موضوع معترض هستند چرا که باید مبلغ کامل ۸۹ هزار میلیارد تومانی بدهی دولت به تأمین اجتماعی پرداخت شود.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران ادامه داد: طی هفته‌های گذشته رایزنی‌هایی با نمایندگان و ریاست مجلس انجام شد و اخیراً نیز با قلی‌ها معاون اجرایی رئیس مجلس نیز صحبت کرده‌ایم و قرار است طی این هفته جلسه‌ای در ارتباط با بدهی ۸۹ هزار میلیارد تومانی دولت به تأمین اجتماعی برگزار شود.

دهقان‌کیا ادامه داد: در صورتی که بدهی ۸۹ هزار میلیارد تومانی دولت به تأمین اجتماعی در سال جاری پرداخت نشود سال آینده مشکلات عدیده‌ای برای بازنشستگان رقم خواهد خورد. ما در سال آینده با کسری بودجه ۱۴۹ هزار میلیارد تومانی روبرو خواهیم بود.

منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا