انتظامی

کشف ۱۵۱ کیلو حشیش و تریاک از یک باند ۷ نفره در پایتخت

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز، سرهنگ محمد بخشنده در تشریح این خبر اظهار کرد: با دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی قصد دارد مقداری مواد مخدر از استان های جنوبی کشور خریداری و به شهر تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: در ادامه تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهم با تشکیل باندی قصد دارد مواد افیونی را با ۲ پس از گذشتن از شهرهای اصفهان و قم به تهران منتقل کند.

وی عنوان داشت: در شاخه دیگری از تحقیقات مشخص شد که متهم قصد دارد در طول مسیر خودروها را تعویض تا بدین ترتیب مانع شناسایی شدنش توسط پلیس شود.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و جلب متهمان صادر شد، خاطر نشان کرد: با همکاری پلیس اصفهان و کنترل محورهای مواصلاتی به شهر تهران، خودرو تعویض شده محموله مواد افیونی در عوارضی قم شناسایی و در نهایت در شامگاه روز گذشته هر ۲ خودرو متوقف و تحت بررسی بیشتر قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به دستگیری راننده و سرنشینان هر ۲ خودرو، گفت: در بازرسی از خودرو متهمان  ۶۱ کیلو و ۵۲۸ گرم حشیش و ۹۰ کیلو و ۱۰۰گرم تریاک و در مجموع ۱۵۱ کیلو و ۶۲۸ گرم تریاک و حشیش کشف شد.

وی با بیان اینکه در این رابطه ۷ سوداگر مرگ دستگیر شده اند، خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی هر ۷ متهم با دستور قضائی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر برای کشف سایر جرئیات پرونده قرار دارند.
 

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا