انتظامی

کشف ۲ کلت کمری با ۱۰۰ فشنگ از دو جوان در شرق تهران

تصویر بنررئیس بزرگ از کشف دو قبضه سلاح جنگی با ۱۰۰ فشنگ در حکیمیه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای درباره جزئیات این خبر گفت:‌چندی پیش واحد عملیات کلانتری ۱۴۶ حکیمیه درحال گشت‌زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که به چند نفر که به صورت پیاده درحال تردد بوده و با مشاهده مأموران تغییر مسیر دادند، مشکوک شده و رفتار آنان را تحت نظر قرار دادند.

وی با بیان اینکه مأموران برای بررسی بیشتر به این افراد نزدیک شدند، گفت: دو جوان به محض مشاهده خودروی پلیس با سرعت از محل متواری شدند که در همین راستا نیز یک عملیات تعقیب و گریز چند دقیقه‌ای بین پلیس و دو متهم ایجاد شد و سرانجام نیز با توجه به ازدحام جمعیت و اقدام به موقع ماموران، دو متهم زمین‌گیر و دستگیر شدند.  

موقوفه‌ای با اشاره به انجام بازرسی از متهمان دستگیر شده گفت:‌ این افراد مورد بازرسی قرار گرفتند که در جریان آن دو قبضه سلاح کلت کمری و ۱۰۰ عدد فشنگ جنگی و یک قبضه سلاح سرد از آنان کشف و ضبط شد.

رئیس با اشاره به انتقال متهمان به مقر انتظامی، گفت: دو متهم که ۲۸ و ۲۷ سال سن داشتند تحت بازجویی قرار گرفته و درجریان آن به جرم خود در حمل سلاح گرم و سرد اعتراف کردند. همچنین در استعلام سوابق متهمان نیز یک مورد حمل سلاح و سوابق سرقت به دست آمد.

موقوفه‌ای با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جزئیات پرونده و جرایم احتمالی متهمان و دستگیری فروشنده سلاح ادامه دارد، خاطرنشان کرد: پرونده و متهمان به مرجع قضائی ارجاع شدند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا