دسته‌بندی نشده

کیفیت؛ اولویت برگزاری جشنواره‌ بین‌المللی امام رضا(ع)

تصویر بنر


به گزارش همسو نیوز، شبستان نوشت: «محمودرضا برازش» درباره فعالیت های بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) در حوزه اجرای برنامه های دهه کرامت، بیان کرد: این بنیاد امسال هفدمین جشنواره امام رضا(ع) را در سراسر کشور برگزار می کند.

مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) افزود: تعداد برنامه های این جشنواره طی 16 سال گذشته از نظر کمی و کیفی گسترش پیدا کرد، ولی افزایش تعداد برنامه ها می تواند موجب کاهش کیفی این برنامه ها شود، به همین دلیل تصمیم گرفتیم 32 جشنواره را به 15 جشنواره تبدیل کنیم و بعضی از جشنواره ها دوسالانه برگزار می شوند.

وی با بیان اینکه بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) امسال 12 جشنواره را برگزار می کند، تصریح کرد: جشنواره شعر به زبان فارسی، شش مورد بود که امسال دو جشنواره در این حوزه را برگزار می کنیم. جشنواره تئاتر کودکان و بزرگسالان هر سال برگزار می شدند که از این پس، نیز دوسالانه برگزار می شوند.

برازش تصریح کرد: بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) در رویکرد جدید خود به فکر تولید و حمایت از تولید محتوا افتاده است که امسال هشت نمایش نامه در حوزه بزرگسالان را قرارداد بسته ایم و به زودی آماده اکران می شود. همچنین در حوزه ها و رشته های دیگر نیز به تولید محتوا توجه بیشتری از گذشته داریم.

وی اضافه کرد: این بنیاد همچنین در حوزه فضای مجازی و رسانه ها فعال تر شده است، به طوری که امسال تعدادی از خبرگزاری ها، روزنامه ها و سایت های خبری تحلیلی حامی پویش رسانه ای بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) در اجرای جشنواره امام رضا(ع) شده اند.

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در ادامه بیان کرد: معاونت امور استان های سازمان صدا و سیما درباره این همکاری به واحدهای استانی خود نوشت که این افتخار ما است که می توانیم درباره امام رضا(ع) و دهه کرامت کاری کنیم؛ این فرصت را غنیمت شماریم.

وی با اشاره به همکاری بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با دستگاه های مختلف در اجرای برنامه های دهه کرامت، گفت: تلاش داریم از موازی کاری ها دوری کنیم ضمن اینکه شاهد هم افزایی در این زمینه باشیم. برای نمونه ما تصاویر و تابلوهای زیبایی با موضوع دهه کرامت و امام رضا(ع) طراحی و تهیه کردیم که شهرداری ها به ما در نصب و جانمایی اینها کمک می کند تا شاهد گالری به وسعت شهرهای ایران با موضوع دهه کرامت باشیم.

برازش در پایان خاطرنشان کرد: امید است در پی همکاری و تعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با آستان قدس رضوی و شهرداری ها و سایر دستگاه های مربوطه بتوانیم موجب گسترش برنامه های دهه کرامت در سراسر کشور و به تبع آن ارتباط بیشتر ما با اهل بیت(ع) شود.

انتهای پیام

منبع:ایکنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا