* ۱۳۹ مورد حادثه و حریق در سمنان رخ داد - اجتماعی نیوز
حوادث و بلایا

۱۳۹ مورد حادثه و حریق در سمنان رخ داد

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسونیوز سعید اسمعیل پور صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی فرماندهی آتش نشانی سمنان با بیان اینکه طی شهریورماه سال ۱۴۰۰ مجموعاً ۱۳۹ حادثه در شهر سمنان رخ داده است، تاکید کرد: در این بازه زمانی شاهد یک هزار و ۸۱۳ مورد تماس با فوریت‌های امدادی سمنان بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه در ماهی که گذشت ۴۱ مورد آتش سوزی در سمنان رخ داده است، ابراز کرد: ۹۸ مورد عملیات امداد و نجات توسط مأموران آتش نشانی سمنان انجام شده است.

امدادرسانی به ۱۱۵ نفر

رئیس آتش نشانی سمنان با بیان اینکه مأموران این نهاد در شهریورماه ۶۵ ساعت و پنج دقیقه مأموریت امداد، نجات و اطفای حریق انجام دادند، بیان داشت: بیشترین میزان حریق به وقوع پیوسته در سمنان با ۱۰ مورد مربوط به معابر و ساختمان‌های متروک بوده و پارک‌ها وفضای سبز با ۹ مورد و منزل مسکونی با هشت مورد در رتبه‌های دیگر قرار دارند.

اسمعیل پور با بیان اینکه از ۹۸ مورد حادثه رخ داده در سمنان ۵۹ مورد مربوط به محبوس شدن افراد در آسانسور بوده است، بیان کرد: گرفتن حیوانات موذی با ۱۸ مورد دومین فراوانی مأموریت‌های امدادی سازمان آتش نشانی سمنان را در شهریورماه ۱۴۰۰ به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه در ماه گذشته ۱۰ مأموریت خارج از شهری نیز از سوی آتش نشانی سمنان انجام شد، بیان داشت: در مجموع حوادث به وقوع پیوسته در سمنان طی شهریورماه ۱۱۵ نفر امدادرسانی شدند.

منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا