* ۶۳۰۰ کلاس توسط خیرین در کشور ساخته شد - اجتماعی نیوز
آموزش و پرورش

۶۳۰۰ کلاس توسط خیرین در کشور ساخته شد

تصویر بنرایسنا/لرستان مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور با اشاره به تشکیل کمیسیون مدرسه‌یار در مجلس شورای اسلامی، گفت: ۶ هزار ۳۰۰ کلاس درس طی سال گذشته توسط خیرین در کشور ساخته شد.

سیدمحمدرضا جعفری در آیین افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز منطقه تلوری خرم‌آباد، اظهار کرد: نقش خیران مدرسه‌ساز در رفع مشکلات آموزش و پرورش مؤثر است کمااینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، خیرین اقی‌قاط کشور برای ساخت مدرسه و کلاس درس پای کار آمدند.

وی با تقدیر از بنیاد علمی و آموزشی قلم‌چی در کمک به ساخت مدارس مناطق محروم، افزود: مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز منطقه تلوری خرم‌آباد یکی از صدها مدرسه‌ای است که توسط رئیس بنیاد علمی و آموزشی قلم‌چی ساخته شده است.

جعفری با اشاره به اینکه خیرین مدرسه‌ساز علاوه‌بر ساخت مدارس علاقمند به کمک‌های مالی به دانش‌آموزان نیازمند هستند، ادامه داد: در این راستا تفاهم‌نامه ایجاد کمیسیون مدرسه‌یار در مجلس شورای اسلامی منعقد شد و به زودی به مرحله اجرا درمی‌آید.

مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور با تاکید بر لزوم حفظ و نگهداری از مدارس خیرساز، گفت: طی یک سال گذشته ۶۳۰۰ کلاس درس در قالب هزار و ۳۶۱ مدرسه توسط خیرین مدرسه‌ساز کشور ساخته و تحویل آموزش و پرورش داده شد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا