انتظامی

آماده باش بیش از ۳۰ هزار پلیس برای خدمات دهی به زائران اربعین

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز، سردار حسین اشتری در جلسه قرارگاه اربعین حسینی(ع) ناجا، اظهارداشت: ایام سوگواری آقا اباعبدالله الحسین (ع) را تسلیت می گویم و هفته دفاع مقدس را نیز گرامی می داریم و خداوند را هزاران بار که توفیق خدمتگزاری به زائران اربعین را روزی مان کرده است، شکر می گوییم.

وی با تقدیر از زحمات همه خادمان حسینی، افزود: پس از پایان مراسم معنوی اربعین  سال گذشته، بلافاصله جلسات هماهنگی برای برگزاری مراسم اربعین امسال برگزار و پیگیری شد؛ به لطف خداوند امروز شاهد برگزاری سیزدهمین جلسه قرارگاه مرکزی اربعین حسینی ناجا در ستاد فرماندهی هستیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با تاکید بر اینکه تامین امنیت زوار اربعین و تسهیل در تردد آنان از اولویت های جدی ناجا در این ماموریت است، ادامه داد: نیروی انتظامی تمهیدات لازم را در راستای برگزاری کنگره عظیم و معنوی اربعین حسینی پیش بینی کرده است و در این ماموریت با تمام توان به میدان می آید.

سردار اشتری با اشاره به پیش بینی افزایش زوار اربعین، خاطرنشان کرد: بیش از ۳۰ هزار نیروی پلیس در راستای خدمات دهی به زائران، در آماده باش کامل ایفای نقش خواهند کرد و با اجرای طرح های جدید، رویکرد تسهیل تردد زوار و خدمات دهی شایسته به آنان را دنبال می کنیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی آماده تر از گذشته به زوار اربعین خدمت خواهدکرد، گفت: همه ما باید توفیق خدمتگزاری به زوار آقا اباعبدالله الحسین(ع) را قدر و برکت بدانیم.

گفتنی است، در این جلسه مصوبات نهایی توسط سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی به روسای پلیس های تخصصی، فرماندهان انتظامی استان های ایلام، خوزستان، کرمانشاه و معاونت های مختلف ناجا ابلاغ شد؛ همچنین روسای پلیس های تخصصی، فرماندهان مرزبانی و یگان ویژه ناجا و فرماندهان انتظامی استان های ایلام، خوزستان و کرمانشاه گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای خدمات دهی به زوار اربعین، ارائه کردند.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا