شهری

اجرای طرح ساماندهی بازارچه شهرستانی پس از ۳۰ سال

تصویر بنرپس از اجرای طرح ساماندهی بساط فروشان خیابان پیروزی، این طرح در محدوده بازارچه شهرستانی اجرایی شد.

به گزارش خبرگزاری همسو با توجه به وضعیت نابسامان بازارچه شهرستانی و نارضایتی مردمی، با برنامه‌ریزی شهردارمنطقه ۱۳ جلسات مختلفی با نهادهای مختلف برگزار و ساماندهی کامل این بازارچه پس از ۳۰ سال در دستور کار این منطقه قرار گرفت.

بازدید مشترک رحمان‌زاده – شهردار منطقه ۱۳ – به همراه بنی حسینی – سرپرست دادسرای ناحیه ۸، تعزیرات شهر تهران، سرکلانتر یازدهم، روسای کلانتری ۱۰۶ و ۱۲۸تهران نو ، رئیس بازرسی اصناف، رئیس حراست برق استان تهران، نمایندگان ادارات  بهداشت ، دامپزشکی ، رئیس اصناف از بازارچه شهرستانی بازدید کردند. در این بازدید سه واحد متخلف صنفی پلمب و با دستور دادستانی یک واحد انبار متخلف تخریب شد.

مرتضی رحمان زاده – شهردار منطقه ۱۳- در حاشیه بازدید از بازارچه شهرستانی و مشارکت این منطقه در طرح ساماندهی بازارچه شهرستانی گفت: این طرح به درخواست اهالی محل و شهروندان با آماده‌باش نیروهای اجرایی در  زمینه‌های مختلف حذف زوائد، پاکسازی مستمر، رفع سد معبر و امور مربوط به شهرسازی و معماری در دست اجراست و به‌صورت مستمر ادامه می‌یابد.  

وی با اشاره به برنامه ریزی این منطقه برای رسیدگی به وضعیت بازارچه اظهارکرد:  طی هماهنگی به عمل آمده و برگزاری جلسات مختلف، شهرداری امور مربوط به شهر را از قبیل نظافت، بهداشت محیطی و … در این محدوده انجام می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، رحمان‌زاده در پایان گفت: با هماهنگی اداره تعزیرات استان تهران، سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت، ادارات بهداشت و برق، یک کار تیمی در حال انجام است تا در قالب طرح ساماندهی نسبت به بهبود بخشیدن به وضعیت معابر بازارچه و جمع‌آوری سد معابر اقدامات مورد نیاز انجام شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا