شهری

امکان بهره‌مندی اعضای سمن‌ها از ظرفیت بسیج دانشجویی و میراث فرهنگی

تصویر بنربا انعقاد تفاهم‌نامه‌هایی میان ستاد سمن‌های شهر تهران با سازمان بسیج دانشجویی و میراث فرهنگی تهران، اعضای سمن‌های فعال در تهران می‌توانند از ظرفیت‌های بسیج دانشجویی و میراث فرهنگی بهره مند شوند.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، امروز تفاهم‌نامه هایی ما بین ستاد توان افزایی شهر تهران و سازمان بسیج دانشجویی و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  استان تهران با هدف تقویت و توسعه خدمت رسانی به سمن‌ها، در هفته سازمان‌های مردم نهاد به امضاء رسید.

این 2 تفاهمنامه به امضای سید احمد علوی، سرپرست ستاد سمن های شهر تهران و پرهام جانفشان، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران و صادق مفرد، معاون عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی رسید.

با انعقاد این تفاهمنامه زمینه استفاده اعضای سمن های فعال در شهر تهران از ظرفیت‌ها و زیرساختهای بسیج دانشجویی و میراث فرهنگی مهیا می‌شود.

ستاد سمن‌های شهر تهران در تفاهم نامه‌ای که با بسیج دانشجویی امضاء کرده است، انتظار دارد اهدافی  همچون توسعه مشارکت داوطلبانه و ترویج فرهنگ مشارکت پذیری، استعدادیابی، شناسایی، ساماندهی و توانمندسازی سمن‌ها و سام‌ها و گروه‌های جهادی تهران، ری و تجریش تقویت شده و در راستای افزایش دانش و مهارت سمن‌ها، سام‌ها (گروه‌های اجتماع محور)، گروه‌های مذهبی و جهادی گام برداشته شود.

در تفاهم نامه با میراث فرهنگی نیز انتظار است تا به منظور شناساندن دارایی‌ها و آثار طبیعی و فرهنگی شهر تهران و  افزایش آگاهی عمومی در خصوص میراث فرهنگی ملموس و غیر ملموس همکاری‌ها و آموزش های لازم در اختیار سمن‌ها قرار گیرد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا