دسته‌بندی نشده

بررسی آئین‌نامه برگزاری انتخابات شورایاری از دستور کار شورای شهر تهران خارج شد

تصویر بنربا رأی مثبت اعضای شورای شهر تهران، بررسی آئین‌نامه برگزاری انتخابات شورایاری از دستور خارج شد.

به گزارش خبرگزاری همسو، صبح امروز تدوین آئین‌نامه برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها روی میز بررسی اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت که در ابتدا محسن هاشمی – رئیس شورای شهر اعلام کرد: تدوین آئین‌نامه شورایاری‌ها برای برگزاری انتخابات جدید به نتیجه نرسیده است.

وی با بیان اینکه یک سوم اعضای شورا در ستاد شورایاری هستند و این ضعف ستاد است که نتوانسته در این مدت سه ماه، دیگر اعضا را قانع کند، گفت: ما شورایی یک‌دست هستیم و باید تماماً از این آئین‌نامه حمایت کنیم و اگر تعدادی از ما با تعدادی از بندها مخالف باشند، موجب تضعیف آئین‌نامه خواهد شد.

وی افزود: بر همین اساس پیشنهاد می‌شود به منظور بررسی موضوع برگزاری انتخابات شورایاری‌ها حداکثر ظرف مدت ۱۵ روز ستاد شورایاری آئین‌نامه برگزاری انتخابات را به شورای شهر ارائه کنند.

وی افزود: پیشنهاد می‌شود این دستور جلسه از دستور کار شورای شهر در جلسه امروز خارج شود تا ستاد شورایاری بتواند با دقت بیشتر آئین‌نامه اجرایی را تدوین کند.

به گزارش خبرگزاری همسو، با ۱۲ رأی موافق این پیشنهاد هاشمی مبنی بر از دستور خارج شدن بررسی آئین‌نامه شورایاری‌ها، به تصویب رسید.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا