* برگزاری نخستین لیگ تخصصی نشریات دانشجویی دکه جایزه مصطفی(ص) - اجتماعی نیوز
دسته‌بندی نشده

برگزاری نخستین لیگ تخصصی نشریات دانشجویی دکه جایزه مصطفی(ص)

تصویر بنر


به گزارش همسو نیوز، به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع‌رسانی جایزه مصطفی(ص)، نخستین لیگ تخصصی نشریات دانشجویی کشور با محوریت موضوعات مرتبط با علم و فناوری توسط بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص)، با همکاری لیگ نشریات دانشجویی دکه برگزار می‌شود.

دانشجویان و صاحبان نشریات دانشجویی می‌توانند با ارسال یادداشت‌ها، نشریات و آثار مختلف به لیگ نشریات دانشجویی دکه جایزه مصطفی(ص)، با محوریت موضوعاتی از جمله «معرفی و تببین دستاوردها و پیشرفت‌های علمی کشورهای جهان اسلام»، «نقد رویکرد مصرف‌کنندگی علم و ترویج رویکرد تولیدکنندگی علم»، «افزایش نقش کشورهای اسلامی در معادلات بین­‌المللی»، «علم و اقتصاد دانش‌­بنیان و جایگاه شرکت‌های دانش­‌بنیان در پیشرفت جوامع»، «علم؛ وسیله قدرت­ یافتن کشورهای اسلامی»، «دلایل اهمیت مرجعیت علمی برای کشورهای جهان اسلام» و «همکاری مؤثر در علم، فناوری و نوآوریِ جهان اسلام در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی» در این رویداد شرکت کنند.

پس از ارزیابی، آثار در قالب چهار محور از جمله «بهترین یادداشت»، «بهترین نشریه»، «بهترین طرح جلد»و «بهترین یادداشت دانشجویان غیر­ایرانی»، به آثار اول تا سوم به ترتیب ۱۵میلیون، ۱۰ میلیون و ۵ میلیون ریال اهدا می‌شود.

فراخوان ارسال آثار به لیگ تخصصی نشریات دانشجویی دکه جایزه مصطفی(ص)، از بهمن­‌ماه امسال آغاز و تا پایان خردادماه سال ۱۳۹۹ ادامه دارد.

از همین­‌رو دانشجویان و صاحبان نشریات دانشجویی برای شرکت در این رویداد می­‌توانند با مراجعه به سایت لیگ دکه به نشانی ldakkeh.ir ثبت­‌ نام کنند.

یادآوری می‌شود، بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص)، در راستای ایجاد زیست‌بومی جهت ارتقای سطح علمی كشورهای اسلامی و شبكه‌سازی دانشمندان جهان اسلام، فعالیت‌هایی را در راستای تبیین علم و فناوری به عنوان گفتمان عمومی جامعه و ایجاد نشاط و انگیزه علمی در جامعه دانش‌آموزی، دانشجویی و دانشمندان جوان در سطح جهان اسلام برنامه‌ریزی کرده است.

 جایزه مصطفی(ص)

 

 

انتهای پیام

منبع:ایکنا

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 19 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا