قضایی و حقوقی

دولت آبادی: مشارکت مردم بزرگترین پادزهر برای توطئه‌های آمریکا است

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز عباس جعفری دولت آبادی دادستان سابق ظهر امروز در حاشیه حضور در مسجد لرزاده جهت شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران درباره میزان مشارکت مردم در انتخابات، گفت: امیدوارم مردم در این انتخابات حضور پررنگی داشته باشند و اگر حضور مردم در همه حوزه‌های أخذ رأی، مانند این مسجد باشد موجب امیدواری است و مردمی که پیام دعوت حضور در انتخابات را می‌شنوند، به تبلیغات دشمنان توجه نکنند.

وی افزود: دشمنان درصدد این هستند که مردم را مأیوس کنند. آنها برخی اخبار دروغ منتشر می‌کنند اما مردم باید بدانند که امروز آمریکا دشمن اصلی انقلاب ایران است و مشارکت مردم بزرگترین پادزهر برای توطئه‌های آمریکا است و هرچقدر حضور پررنگ‌تر باشد، توطئه‌ها خنثی می‌شود.

دادستان سابق تهران پیرامون تأثیر حضور مردم در سیاست خارجی نیز گفت: ما یک نظام دووجهی به نام مردم سالاری دینی داریم؛ در بخش جمهوریت آرای مردم در انتخاب رئیس جمهور، نمایندگان مجلس و حتی خبرگان تأثیرگذار است بنابراین مشارکت بخشی از نظام سیاسی ما است از این رو هرچه میزان مشارکت پایین‌تر باشد، کسانی که به مجلس، خبرگان و شوراها می‌روند نقش ضعیف‌تری ایفا خواهند کرد.

جعفری دولت آبادی تاکید کرد: مشارکت مردم در بعد خارجی بیشتر خنثی کننده است؛ دشمن با فشارهای اقتصادی قصد دارد مردم را از بخش جمهوریت و مشارکت در انتخابات جدا کند، بنابراین تأثیر خارجی شرکت در انتخابات خنثی کننده توطئه‌ها و نقش داخلی، تحکیم کننده ارکان نظام است.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا