* سارق منزل با هشیاری رنگ کار ساختمان به دام افتاد - اجتماعی نیوز
انتظامی

سارق منزل با هشیاری رنگ کار ساختمان به دام افتاد

تصویر بنربه گزارش خبرگزاری همسو نیوز، سرهنگ مجتبی سهرابی منش در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت یک بامداد پنجشنبه هفته گذشته مأموران عملیات این کلانتری از طریق سامانه ۱۱۰ پلیسی در جریان یک فقره ورود به منزل توسط یک سارق با تخریب درب منزلی در محدوده این کلانتری قرار گرفتند و سریعاً به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: فرد تماس گیرنده که مردی ۴۰ ساله و در حال تعمیر ساختمان روبرویی محل وقوع سرقت بود در گفتگو با مأموران پلیس عنوان داشت: در حال رنگ کردن ساختمان بودم که متوجه سر و صدای همسایه شدم و بعد از آن متوجه شدم در واحد روبرویی قفل در تخریب شده و فردی وارد آنجا شده است.

سهرابی منش با اشاره به اینکه با حضور به موقع مأموران کلانتری سارق در داخل منزل دستگیر و تعدادی شیرآلات سرقتی از او کشف شد، افزود: با انتقال سارق به کلانتری پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و متهم علاوه بر سرقت شب جاری به سرقت از ساختمان کناری آنجا در شب نهم ماه جاری و سرقت یک دستگاه ابزار آلات و دریل از آن محل اعتراف کرد.

وی با اشاره به معرفی سارق به مرجع قضائی، گفت: متهم مدعی بود اموال را به صورت دست فروشی می‌فروشد و درآمد حاصل از این کار را نیز خرج مواد مخدر مصرفی خودش می‌کند.

منبع:خبرگزاری مهر

تصویر بنر تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 2 =

تصویر بنر تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا